فانی لند‌

بازگردانی پیام‌های ناپدید شده: کشف جادوی Undo Delete!

واتساپ به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان، به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. با وجود سهولت چت و به اشتراک گذاری فایل ها، گاهی اوقات ممکن است به طور تصادفی پیام های مهمی را حذف کنیم که بعداً به آنها نیاز داشته باشیم.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و پیام های مهمی را با گزینه “حذف برای من” پاک کرده اید، نگران نباشید! خوشبختانه، بازیابی چت های حذف شده واتس اپ با چند مرحله ساده امکان پذیر است.

نحوه بازیابی پیام های حذف شده در واتساپ:

چت مورد نظر را باز کنید: ابتدا چت یا مکالمه ای را در واتس اپ معمولی یا واتس اپ بیزینس که حاوی پیام های حذف شده است، پیدا کنید و باز کنید.

پیام ها را انتخاب کنید: روی پیام هایی که می خواهید بازیابی کنید فشار طولانی بگذارید تا انتخاب شوند.

روی نماد سطل زباله کلیک کنید: در بالای صفحه، روی آیکون سطل زباله کلیک کرده و گزینه “حذف برای من” را انتخاب کنید.

Undo را انتخاب کنید: در پنجره پاپ آپی که ظاهر می شود، پیامی مبنی بر حذف پیام ها در 5 ثانیه آینده مشاهده خواهید کرد. در این مدت، می توانید با انتخاب گزینه “Undo” حذف را لغو کنید.

نکات مهم:

سرعت عمل کلیدی است: برای بازیابی پیام های حذف شده، باید در عرض 5 ثانیه پس از حذف آنها، گزینه “Undo” را انتخاب کنید. در غیر این صورت، امکان بازیابی آنها وجود نخواهد داشت.

حذف برای همه غیرقابل بازیابی است: توجه داشته باشید که اگر از گزینه “حذف برای همه” استفاده کرده باشید، امکان بازیابی پیام ها وجود ندارد. این گزینه به طور دائم پیام ها را برای شما و مخاطبانتان حذف می کند.

با استفاده از این روش ساده، می توانید به راحتی پیام های حذف شده واتس اپ را بازیابی کنید و از نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات مهم خلاص شوید.

لینک کوتاه مطلب
کپی شد

ما را دنبال کنید

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!