فانی لند‌

بازی‌های انلاین اندروید که نباید از دست داد: لیست برترین‌ها همراه با لینک مستقیم دانلود!

بهترین بازی انلاین را می‌شناسید؟ اگر از هواداران بازی‌های انلاین گروهی هستید، این لیست برای شما آماده شده است. در این مقاله از مجله فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا قصد داریم بهترین عناوین را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

بازی های انلاین

این روزها انواع و اقسام بازی های انلاین اندروید را می‌توان در گوگل‌پلی پیدا کرد؛ در واقع این بازی‌ها آنقدر تنوع دارند که انتخاب از میانشان واقعاً دشوارست. برای اغلب ما پیش آمده که با دانلود بازی های انلاین مقدار زیادی از حجم اینترنتمان و البته مهم‌تر از آن وقتمان را هدر دهیم. از‌این‌رو، در ادامه بر حسب تجربه بهترین بازی های آنلاین برای اندروید را معرفی می‌کنیم تا اگر به دنبال تجربه‌ی جدیدی هستید بتوانید از این بازی‌ها لذت ببرید.

برای دانلود بازی های انلاین می‌توانید از لینک دسترسی به آنها در گوگل‌پلی و مارکت‌های دیگر که پس از هر بازی در اختیارتان قرار گرفته استفاده کنید. هر چند ما در این مقاله لینک اپ‌استور برنامه‌ها را هم جای داده‌ایم، اما کاربران آیفون می‌توانند به مقاله‌ی اختصاصی معرفی بهترین بازی های آیفون مراجعه کنند تا بازی‌های بیشتری را ببینند.

اگر قصد دارید گوشی جدیدی برای گیم بخرید که هم از نظر سخت‌افزار قدرت داشته باشد و هم با قیمت مناسبی به فروش برسد، می‌توانید برای خرید و دیدن قیمت موبایل به فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا مراجعه کنید.

Genshin Impact

یکی از معروف‌ترین و زیباترین بازی های اینترنتی «گنشین ایمپکت» است که اگر گوشی قدرتمندی دارید پیشنهاد می‌کنیم آن را امتحان کنید.

در این بازی شما کاراکتر خود را انتخاب می‌کنید و به دنبال ماجرایی وارد سرزمین افسانه‌ای “Teyvat” می‌شوید که در آن انواع انرژی‌‌های جادویی وجود دارد و می‌توانید آنها را جذب کنید و قدرتتان را افزایش دهید. در گنشین ایمپکت امکان همکاری با دوستانتان و چند نفره بازی کردن با آنها نیز وجود دارد، اما ابتدا باید بازی کنید تا به مرحله‌ی ۱۶ برسید، پس از این مرحله می‌توانید با ۳ نفر از دوستانتان به صورت گروهی پیش بروید.
دانلود بازی انلاین گنشین ایمپکت در گوگل پلی از طریق لینک زیر امکان‌پذیرست.

قیمت ویژه: ۱۴,۴۷۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت

قیمت ویژه: ۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

قیمت ویژه: ۱۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Xiaomi 12 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

قیمت ویژه: ۹,۳۱۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

قیمت ویژه: ۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

قیمت ویژه: ۲۴,۳۶۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی ۱۳T ظرفیت ۲۵۶ رم ۱۲ گیگابایت

بازی آنلاین Brawl Stars

با شروع “Brawl Stars” کنار گذاشتن آن برایتان مشکل می‌شود. در این بازی، هم حالت بازی یک به یک وجود دارد و هم بازی تیمی ۳ به ۳. در واقع ظاهر این بازی در نگاه اول بچگانه به‌نظر می‌رسد، ولی واقعیت اینست که با وجود ظاهر و گرافیک معمولی‌اش یک بازی انلاین هیجانی است.

حالت ۳ به ۳ بازی:

یکی از حالت‌هایی که در بازی اینترنتی Brawl Stars می‌توانید در آن به رقابت با بازیکنان دیگر بپردازید بازی ۳ به ۳ جمع کردن الماس (Gem Grab) است. این حالت جزء اولین حالت‌هاییست که در دسترستان قرار می‌گیرد. در این بازی شما و دو پلیر دیگر به یک تیم تبدیل می‌شوید و با یک گروه ۳ نفره دیگر به مدت ۳ دقیقه در بازی مبارزه می‌کنید. در این بازی همانطور که از نامش پیداست هدف شما جمع‌آوری الماس است.

اگر یکی از بازیکنان تیم مقابل شما را بکشد، از دور بازی حذف نمی‌شوید، بلکه تنها الماس‌هایی که بدست آورده بودید را از دست می‌دهید و همه‌ی الماس‌هایی که جمع‌آوری کرده بودید در همان مکانی که شما در آن کشته شدید آزاد می‌شود و هر پلیری که بتواند زودتر از دیگران به آن محل برسد قادرست همه‌ی الماس‌هایی که شما برای جمع‌آوریشان زحمت کشیده بودید را از آن خود کند. البته برعکس این حالت نیز صادق است. می‌توانید یکی از بازیکن‌های تیم حریف را از بین ببرید سریع به آن مکان بروید، تا همه‌ی الماس‌هایش را جمع‌آوری کنید. در این بازی یک فرد برنده نمی‌شود، بلکه این تیم شماست که باعث برنده شدنتان می‌شود.

حالت‌های دیگری که می‌توانید در هر کدام از آن‌ها را که دوست داشتید بازی کنید به صورت زیرست:

• بازی یک یا دونفره‌ی Showdown
• بازی ۳ به ۳ Brawl Ball
• بازی ۳ به ۳ Bounty
• بازی ۳ به ۳ Heist

البته برای بازی در هر حالت باید ابتدا به سطح خاصی برسید. حتی اگر گیمر نیستید هم تجربه‌ی Brawl Stars را به شما توصیه می‌کنیم. قطعاً از این بازی آنلاین اندروید لذت خواهید برد.

بازی انلاین Minecraft

به احتمال زیاد تا به امروز ماینکرافت را بازی کرده‌اید و یا افرادی را در حال انجام بازی آنلاین ماینکرافت دیده‌اید، اما در صورتی که با این گیم خارق‌العاده آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً آن را تجربه کنید. در واقع ماینکرافت یکی از قدیمی‌ترین بازی های آنلاین بوده که تبدیل به پرفروشترین بازی ویدئویی در تمام دوران نیز شده است.

اجازه ندهید گرافیک ابتدایی بازی فریبتان دهد! ماینکرافت یکی از پیچیده‌ترین‌های سبک سوروایول یا «مبتی بر زنده ماندن» و البته از بهترین بازی‌های آنلاین اندروید است که می‌توانید پیدا کنید.

ماینکرافت جاییست که مجبورید منابع را جمع‌آوری کنید تا بتوانید یک بیابان را به خانه‌یتان تبدیل کنید، می‌توانید به حالت free build بروید و هر چه که می‌توانید تصور کنید، بسازید و یا با دیگر بازیکنان همکاری و رقابت کنید. به طور کلی استراتژی بازی ساخت‌و‌ساز است و به وسیله‌ی ابزار و بلوک‌هایی که جمع‌آوری می‌کنید می‌توانید هر بنایی که دوست دارید را خلق کنید.

آیا ماینکرافت به صورت تکی هم امکان پذیر است؟

می‌توانید ماینکرافت را به صورت تکی یا گروهی بازی کنید. در واقع دو حالت وجود دارد که در هر کدام که دوست داشتید قادر به بازی کردن هستید:

✔️ حالت بقا یا زنده ماندن که در آن باید برای زنده ماندن با دیگر بازیکنان در این بازی اینترنتی همکاری کنید و یا با آن‌ها رقابت کنید و بعلاوه تلاش کنید منابعی را برای ساخت‌و‌ساز برای زنده ماندن جمع‌آوری کنید.

✔️ در حالت دوم یا همان حالت خلاقانه این بازی آنلاین شما تا بی‌نهایت می‌توانید زنده بمانید و حتی توانایی پرواز کردن هم دارید و قرارست ساخت و ساز کنید و هر چه که در تصورتان است را در فضای سه بعدی ماینکرافت پیاده‌سازی کنید.

شما تجربه‌ی ماینکرافت را داشته‌اید و یا کلاً با بازی‌هایی که در این سطح گرافیکی هستند ارتباط برقرار نمی‌کنید؟

Clash of Clans‏

“Clash of Clans”‏ که تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون بار از گوگل پلی بارگیری شده را هم می‌توان به عنوان یکی از بهترین بازی های اندروید آنلاین معرفی کرد.

به طور خلاصه در این بازی هر پلیری روستای خودش را می‌سازد، قبیله‌‌اش را پرورش می‌دهد و به جنگ با قبایل دیگر می‌رود. برای دانلود بازی انلاین «کلش اف کلنز» می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

Dream League Soccer 2024

این بازی یکی از جدیدترین و بهترین بازی های انلاین اندروید ۲۰۲۴ است که خوراک هواداران بازی‌های فوتبالیست. در “Dream League Soccer 2024”  شما مربی و همچنین مدیر برنامه‌ی یک تیم فوتبال هستید که توانایی انتخاب همه‌ی فاکتورها را در بازی دارید. می‌توانید از میان چهار هزار بازیکن محبوب جهان تیم رویایی خود را بسازید، بازیکنان و تیم خود را ارتقاء داده و با دیگر تیم‌ها هم مسابقه دهید.

همینطور می‌توانید استادیوم مخصوص خودتان را بسازید، بازیکنان تیمتان را تمرین دهید و در انواع مسابقات شرکت کنید. البته توجه کنید که اگر فوتبالیست‌هایتان برای مسابقه آمادگی لازم را نداشته باشند و خوب تمرین نکرده باشند امکان دارد با آسیب‌های جدی مواجه شوند، پس تمرینات آن‌ها را هم جدی بگیرید. در این بازی اندروید آنلاین امکان سفارشی کردن همه چیز وجود دارد. اگر شما هم از کودکی آرزوی مدیریت یک تیم فوتبال برای خودتان را در سر می‌پروراندید، بازی انلاین اندروید Dream League Soccer 2024 را حتماً امتحان کنید. لینک دانلود این بازی در پلی استور را در ادامه می‌بینید.

 

بازی اینترنتی kill box

«جعبه‌ی مرگ» از بهترین بازی های اندروید آنلاین است که شباهت زیادی به بازی «ندای وظیفه» دارد. اگر از هواداران «کال اف دیوتی» هستید، جعبه‌ی مرگ را نیز امتحان کنید؛ قطعاً نظرتان را جلب خواهد کرد.

داستان بازی جعبه‌ مرگ یا “kill Box” در حالت انفرادی به این صورت است که شما یک ضد تروریست هستید که قرارست تروریست‌ها را از بین ببرید و پس از جمع کردن امتیازات لازم می‌توانید به صورت گروهی با پلیرهای دیگر بازی کنید.

حالت‌های چند نفره هم زیرمجموعه‌های زیادی دارند که باعث می‌شود این بازی برایتان خسته کننده نشود.

یکی از نقاط قوت این بازی اینست که کافیست هدف‌گیری کنید و نیازی به شلیک نیست، چرا که بازی حالت شلیک خودکار دارد (با این وجود در این بازی حالت‌هایی نیز وجود دارد که مجبورید خودتان شلیک کنید). اگر سطحتان را بالا ببرید می‌توانید در حالت‌های گوناگون مسابقات Ranked بازی کنید. بهترین بازی اندروید آنلاین در سبک مبارزه‌ای و تیراندازی به نظر شما کدام بازیست؟

 Harry Potter: Hogwarts Mystery

اگر از هواداران مجموعه هری پاتر نیستید بهترست این بازی را نادیده بگیرید و سراغ بازی بعدی در لیست بروید، ولی اگر شما هم همیشه منتظر بودید نامه‌ی قبولی در هاگوارتز برایتان ارسال شود، قطعاً این بازی بهترین شانس شماست! بازی “Harry Potter: Hogwarts Mystery” هر چند به سال‌های قبل از ورود هری پاتر به هاگوارتز برمی‌گردد و در عمل شامل هری و دوستانش نمی‌شود، ولی بهترین بازی انلاین در میان بازیهاییست که با محوریت مجموعه‌ی هری پاتر طراحی شده‌اند.

در بدو ورود، شما در محیط جادوگری مجموعه هری پاتر قرار می‌گیرید، از کوچه‌ی دیاگون وسایل مورد نیازتان را تهیه می‌کنید، با دیگر دانش‌آموزان هاگوارتز دوست می‌شوید، به مدرسه می‌روید، کلاه گروه‌بندی را بر سر گذاشته و وارد هر کدام از گروه‌های گریفیندور، اسلایترین، ریونکلاو و یا هافل‌پاف که دوست داشتید می‌شوید، آموزش‌های جادویی می‌بینید و وردهای جادویی را تمرین می‌کنید، مهم‌تر از همه در این بازی آنلاین اندروید از همان ابتدا با یک داستان جدید مواجه می‌شوید و در بطن یک ماجرای جادویی قرار می‌گیرید.

انتخاب همه‌ی موارد حتی ظاهر و لباستان در دستان شماست و تصمیم گیرنده‌ی اصلی همیشه شمایید! اگر شما هم در نوجوانی عاشق دنیای جادویی هری پاتر بودید و یا حتی هنوز از این مجموعه لذت می‌برید، بازی آنلاین موبایل هری پاتر قطعاً تجربه‌ای به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد. شما تجربه‌ی کدام یک از بازی های انلاین در محیط مجموعه‌ی هری پاتر را داشته‌اید؟

بازی آنلاین plato

به نظر شما هم اگر بتوان بهترین بازی های انلاین و حتی برد گیم‌ها را یکجا و در یک مجموعه جمع کرد جالب می‌شود؟ پلاتو را می‌توان یکی از پرطرفدارترین بازی های انلاین گروهی دانست؛ چراکه بیشتر از اینکه یک بازی باشد، یک محیط اجتماعیست که در آن انواع و اقسام بازی آنلاین با قابلیت چت به صورت دو نفره و چند نفره وجود دارد. پلاتو شما را قادر می‌سازد در یک بازی آنلاین با دوستان جدید آشنا شوید و یا حتی با دوستان قدیمیتان بازی کنید. بهترین مزیت پلاتو متنوع بودن و توانایی انتخاب بین بازی‌های متعدد و از هر سبکیست.

به نظر شما بهترین بازی که در پلاتو در دسترس است کدامست؟

در ادامه بهترین بازی های آنلاین چند نفره اندروید را نیز معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

بازی انلاین چند نفره

شما هم اهل رقابت هستید و بازی‌های گروهی را ترجیح می‌دهید؟ در ادامه انواع بازی های گروهی انلاین در سبک‌های متفاوت را معرفی می‌کنیم.

BADLAND‏

یکی از خاص‌ترین و بهترین بازی های چند نفره اندروید “BADLAND‏” است که به صورت تکی هم می‌‎توانید آن را اجرا کنید. اگر شما هم از ماجراجویی در فضاهای عجیب و غریب لذت می‌برید این بازی می‌تواند توجهتان را جلب کند. در «بدلند» شما در قالب یک موجود گرد سیاه در می‌آیید و کنترل آن را به دست می‌گیرید. باید از مسیری متفاوت و خطرناک در یک جنگل عجیب عبور کنید تا ببینید ماجرا از چه قرارست.

بازی آنلاین چند نفره BADLAND‏ این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که تا ۴ نفر هم روی یک دستگاه بازی کنند و با رقابت به یکدیگر بپردازند و برای برنده شدن یکدیگر را از سر راه بردارند. البته امکان بازی کردن در یک گروه و همکاری با دوستانتان نیز وجود دارد.
برای دانلود بازی آنلاین BADLAND‏ در گوگل پلی می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

Among Us

«میان ما» یکی از بهترین بازی های گروهی آنلاین است که حتی می‌تواند برترین آنها هم به حساب بیاید.

بردگیم مافیا در ایران سر و صدای زیادی به پا کرده و حتی مجموعه‌های تلوزیونی هم از ایونت‌های این بازی ساخته شده است. بهترین گزینه از میان بازی های چند نفره آنلاین موبایل که می‌تواند جایگزین مافیا باشد، among us است.

در این بازی از ۴ تا ۱۰ نفر وارد یک سفینه‌ی فضایی می‌شوند که به صورت تصادفی به دو گروه خدمه‌ی سفینه‌ و خائن (Imposter) دسته‌بندی می‌شوند. می‌توانید اتاق‌های شخصی بسازید و با دوستانتان بازی کنید و حتی برای اتاقی که ساخته‌اید قوانین مورد نظرتان را اعمال کنید. اگر شما هم عاشق بازی‌هایی هستید که در آنها باید عملکرد هوشمندانه داشته باشید و با سیاست عمل کنید و مچ خائنین را بگیرید یا حتی خرابکاری کنید و با سیاست‌های رفتاری و مظلوم‌نمایی مخفی شوید، حتماً بازی آنلاین گروهی میان ما را تجربه کنید.

Clash Royale‏

یکی دیگر از بهترین بازی های انلاین موبایل که توسط سوپرسل عرضه شده “Clash Royale‏” است. حتی اگر طرفدار گیم هم نباشید، قطعاً نام Clash Royale که اسپین آف Clash Of Clans است را شنیده‌اید.

کلش رویال در واقع یکی از بازی های گروهی آنلاین در سبک استراتژی محسوب می‌شود که در آن شما می‌توانید به صورت تک به تک یا دو به دو به مبارزه با دیگر پلیرها در سرتاسر جهان بپردازید. برای دانلود بازی آنلاین Clash Royale‏ برای اندروید، می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

Fortnite؛ از بهترین بازی های انلاین محبوب در هر سیستم عامل

گیمرهای زیادی فورتنایت را بعنوان یکی از بهترین بازی های آنلاین می‌شناسند و شما هم اگر به آن اعتیاد نداشته باشید قطعاً اسمش به گوشتان آشناست. البته دلیل این شهرت واضح است: بازی فورتنایت واقعاً سرگرم کننده و مهیج است.

بازی گروهی انلاین فورت نایت در «سبک بتل رویال» و با جلوه‌های ویژه‌ی فوق‌العاده است: ۱۰۰ بازیکن وسط یک نقشه‌ی بزرگ رها می‌شوند. فقط یک منطقه‌ی امن وجود دارد که هر لحظه مرزهای آن رو به کوچک‌تر شدن است و در انتها تنها یک بازیکن باقی می‌ماند.

فورت نایت یک بازی انلاین گروهی است که مهارت و خلاقیت در پیروز شدن در آن تأثیر گذارست. جایی که بهترین بازیکن‌ها فقط کسانی نیستند که تیراندازهای ماهری هستند! بلکه بازیکن توانمند فردیست که باهوش‌تر از بقیه باشد و فقط با چند حرکت بتواند یک قلعه بسازد. ساختار فصلی این بازی هر از چند وقت یک بار مکانیک‌های مهیجی به بازی اضافه می‌کند تا بازیکنان را مشتاق کند که دوباره به فورت نایت برگردند.

البته این بازی در پلی‌استور گوگل در دسترس نیست و برای دانلود و نصب آن باید از منابع دیگری کمک بگیرید.

pubg mobile

پابجی را می‌توان بعنوان معروف‌ترین بتل رویال و بازی چند نفره آنلاین اندروید معرفی کرد که در کره‌ی جنوبی در استدیو بلو-هول متولد شده و تعداد بازیکنانش در کل جهان به میلیارد می‌رسد.

پابجی با گرافیک بالایی که ارائه می‌دهد شما را مجذوب خود می‌کند. در این بازی اکشن شما و ۹۹ بازیکن دیگر (مجموعاً ۱۰۰ نفر) در یک جزیره گیر افتاده‌اید و آخرین نفری که بتواند زنده بماند و از این جزیره جان سالم بدر برد برنده‌ی بازیست. شما باید برای دفاع از خودتان در مقابل دیگر بازیکنان سلاح پیدا کنید. پابجی موبایل نسخه‌ی مخصوص گوشی این بازیست که به پرطرفدارترین بازی چند نفره انلاین موبایل هم تبدیل شده است. در واقع بازی‌های آنلاین گروهی دیگری نیز در سبک پابجی وجود دارند، با این حال بیشترین مخاطب در این سبک متعلق به پابجیست.

شما می‌توانید در هر کجا و هر زمانی فقط با آنلاین بودن به صورت رایگان با گوشیتان پابجی بازی کنید و بعلاوه از قابلیت چت صوتی نیز برخوردار شوید.

Mario Kart Tour

“Mario Kart Tour” یک بازی چند نفره آنلاین اندروید از مجموعه‌ی ماریو کارت است که بیش از ۱۰۰ میلیون بار در گوگل پلی بارگیری شده است.

در این بازی گروهی موبایل می‌توانید با پلیرهای دیگر رقابت کنید و برنده شوید تا ستاره‌های بازی را بدست بیاورید. لینک دانلود Mario Kart Tour از گوگل پلی را در ادامه می‌بینید.

بازی چند نفره آنلاین UNO

بازی “یو ان یو” که اغلب آن را به عنوان اُنو می‌شناسیم، یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های گروهی که به عنوان بهترین بازی آنلاین جهان برای گوشی شناخته شده است. در دورهمی خانوادگی یا دوستانه، وقتی کارت‌های این بازی را ندارید، این بازی آنلاین می‌تواند شما را به شدت سرگرم کند.

کافی است که تمام اعضا این بازی را نصب کنند تا به صورت گروهی آن را بازی کنید. البته اگر هم گروهی ندارید، می‌توانید به صورت رندوم با کاربران سراسر جهان بازی کنید.

 

اگر این سبک از بازی را دوست دارید و به دنبال تایتل‌های مشابه دیگری می‌گردید، در مقاله بازی انلاین دونفره عناوین بیشتری را خواهید دید.

بازی گروهی انلاین Call of Duty

محال است گیمر باشید و نام بازی به شدت محبوب و دوست داشتنی «ندای وظیفه» را نشنیده باشید، بدون اغراق کالاف دیوتی در نوع خود بهترین بازی اندروید است.

خوشبختانه این بازی کاملاً رایگان بوده و شما در تمامی مراحل نصب نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. کالاف موبایل بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده و هیج نسخه‌ی هک شده‌ای از آن وجود ندارد. اجرای این بازی نیازمند اینترنت قوی و سخت‌افزار قدرتمندست و بهترست از نصب آن روی گوشی‌های ضعیف خودداری کنید. داستان بازی نیز به صورت است که شما به همراه گروه خود، به صورت آنلاین به مبارزه با گروه دیگری می‌پردازید؛ در این حین نیز ابزار و سلاح‌های مجهزی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بازی اندروید انلاین Free Fire

“Free Fire” یکی از جذاب‌ترین بازی های گروهی اندروید است. داستان فری فایر شباهت زیادی به بازی مشهور پابجی دارد. در ابتدای بازی شما با ۴۹ بازیکن دیگر (مجموعاً ۵۰ نفر) در یک جزیره رها می‌شوید و تلاش می‌کنید تا دیگر بازیکنان را از بین برده و خودتان را نجات دهید. آخرین نفری که بتواند زنده بماند برنده‌ی بازیست.

در طول بازی آنلاین گروهی Free Fire باید تلاش کنید از همه‌ امکانات درون برنامه‌ای استفاده کنید تا قادر باشید تا آخر بازی دوام بیاورید. می‌توانید الماس‌های مخصوص بازی را بخرید تا ابزارها و لباس‌هایتان را سفارشی کنید و بتوانید به وسیله‌ی آن‌ها از خودتان محافظت کنید.

Critical Ops: Multiplayer FPS‏

اگر سال‌هاست که گیمرید و طرفدار بازی تفنگی هستید قطعاً با “Counter Strike” آشنایی دارید. در عمل به‌عنوان قدیمی‌ترین و بهترین بازی آنلاین تیر اندازی اول شخص می‌توان “Counter Strike” را نام برد که پس از بیست و چند سال هنوز هم در سراسر دنیا طرفداران و پلیرهای زیادی دارد.

با این حال این بازی هنوز نسخه‌ی موبایلی جالب توجهی ندارد. از همین رو تلاش کردیم نزدیکترین بازی به آن را بیابیم و آن را معرفی کنیم. بازی “Critical Ops: Multiplayer FPS‏” بهترین بازی گروهی موبایل است که تا حدی به Counter شباهت دارد. در این بازی هم دو تیم مخالف در برابر یکدیگر مبارزه می‌کنند. اهداف بازی در حالت‌های مختلف، متفاوت است و پلیرها باید وظایفی که به عهده‌ی آن‌ها گذاشته می‌شود، مانند نجات و یا محافظت از گروگان‌ها و … را انجام دهند.

در انتهای بازی هر بازیکنی به نسبت عملکرد خود در طول بازی پاداش می‌گیرد و می‌تواند از پاداش‌هایش برای خرید سلاح‌های قدرتمندتر استفاده کند تا در دوره‌های بعدی بتواند عملکرد بهتری داشته باشد. بعلاوه در صورتی که در طول بازی اشتباهاتی را مرتکب شوید، مثلاً هم تیمی‌هایتان را بکشید، جریمه می‌شوید.

Apex Legends Mobile

یکی از جدیدترین بازی های انلاین گروهی در سبک بتل رویال “Apex Legends Mobile” است. در این بازی می‌توانید با دو نفر از دوستانتان تیم ۳ نفره تشکیل دهید و به مبارزه با پلیرهای دیگر بپردازید.

این بازی چند نفره آنلاین از نظر گرافیکی هم در سطح بالایی قرار می‌گیرد و قطعاً نظرتان را جلب می‌کند. برای دانلود نسخه اندروید Apex Legends می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

بازی آنلاین چند نفره اندروید WW2 :World War Heroes 

اگر طرفدار بازی جنگی هستید، “ww2” یا «قهرمانان جنگ جهانی» می‌‎تواند برایتان جالب باشد. در این بازی می‌توانید با پلیر‌هایی در سطح جهان بازی کنید و با دوستان جدیدی آشنا شوید. فضای بازی به این صورت است که شما با دیگر شرکت‌کنندگان به دو تیم تقسیم می‌شوید و هر تیمی که بتواند امتیازات بیش‌تری را جمع‌آوری کند برنده‌‌ی بازیست. ww2 از آن دست بازی های اینترنتی است که همکاری تیمی در آن اهمیت ویژه‌ای دارد.

هر تیم یک مرکز فرماندهی دارد و شما باید در عین تلاش برای محافظت از مرکز خودتان، مرکز فرماندهی تیم مقابل را تخریب کنید. در این بازی حالت سفارشی نیز وجود دارد که می‌توانید با قوانینی که دوست دارید، بازی خودتان را طراحی کنید. حتی می‌توانید دوستانتان را به بازی دعوت کنید و آنها را در این گیم شرکت دهید.

بازی انلاین the ghost

the ghost یکی از بازی های جدید انلاین در سبک ترسناک است و البته مخصوص سنین ۱۷ سال به بالاست. شاید در ابتدا ارتباط گرفتن با فضای بازی و دید محدود در آن برایتان سخت باشد، ولی پس از یک سشن متوجه می‌شوید که در واقع یکی از جذابیت‌های بازی اینست که شما آگاهی آنچنان مناسبی از محیط اطرافتان ندارید و فضای بازی دقیقاً به صورتیست که انگار در راه‌روهای تاریک یک بیمارستان متروکه قدم بر می‌دارید. اگر به بازی انلاین با ویس علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم ghost را هم امتحان کنید.

داستان بازی انلاین موبایل the ghost از این قرارست: شما به مدت ۲ هفته در بیمارستان ویشلی بستری بوده‌اید و امروز قرار بوده که مرخص شوید و از بیمارستان بیرون بروید، ولی همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود. ناگهان ساعت دو شب از خواب بیدار می‌شوید و می‌بینید که بجز شما و دوستانتان (پلیرهای دیگر) هیچ مریضی در بیمارستان باقی نمانده است. در بیمارستان قفل است و فضا تیره و تاریک به نظر می‌رسد. ناگهان متوجه می‌شوید که این بیمارستان توسط ارواح خبیث تسخیر شده و تنها راه بیرون رفتن از آن در گاراژ است که باید به هر شکلی خودتان را به آن‌جا برسانید.

در فضای این بازی انلاین اندروید سعی کنید زیاد تنها نمانید، چرا که ارواح به سمتتان می‌آیند. البته در این صورت هم هنوز می‌توانید به عنوان یک روح به بازی ادامه داده و دیگر بازیکنان را تسخیر و آنها را نیز به روح تبدیل کنید!

بهترین بازی های گروهی اندروید در سبک ترسناک به نظر شما کدام نوع بازی‌هاست؟ بازی‌های زامبی محور یا بازیهایی که باید با ارواح خبیث مبارزه کنید؟

Euro Truck Evolution

اگر عاشق کامیون سواری هستید و یک بازی آنلاین چند نفره می‌خواهید که در آن بتوانید با دوستانتان در جاده‌های واقعی سوار بر کامیون‌های جدید رانندگی کنید “Euro Truck Evolution” خوراک خودتان است.

به وسیله‌ی لینک زیر می‌توانید به بازی Euro Truck Evolution در گوگل پلی دسترسی داشته باشید.

hide online

به عقیده برخی گیمرها، “hide online” بهترین بازی انلاین موبایل است که در آن می‌توان مخفی شد. پس اگر فرد پرمشغله‌ای هستید پیشنهاد می‌کنیم از ابتدا سراغ این بازی نروید تا درگیر آن هم نشوید.

hide online یک نوع قایم باشک بازیست که همه‌ی ما در کودکی با آن خاطره داریم. در واقع این بار به جای اینکه یک نفر چشمانش را ببندد و تا ۱۰ بشمرد تا بقیه پنهان شوند، قرارست به صورت آنلاین در فضایی جالب با هم بازی کنیم. تعدادی در نقش جوینده که باید بازیکنانی که پنهان شده‌اند را بیابند و تعدادی دیگر قادرند در هر قالبی وارد شده و خود را از جویندگان مخفی کنند. در واقع یکی از جذابیت‌های این بازی تغییر شکلیست که می‌توانید در آن اعمال کنید. شما می‌توانید یک صندلی باشید و یا یک ساندویچ!

بازی های آنلاین اندروید دیگری نیز وجود دارد که از قایم باشک الهام گرفته‌اند، ولی به عقیده‌ی کاربران در هیچ کدام از آن‌ها نمی‌توان به خوبی hide online مخفی شد.

Modern Strike Online

یکی از بازی های چند نفره آنلاین “Modern Strike Online” است که ۳ حالت مختلف دارد و شما می‌توانید در هر نبردی که دوست داشتید شرکت کنید و با گیمرهایی در سراسر جهان بازی کنید.

هر بار که دشمنانتان را شکست می‌دهید و در یک مبارزه پیروز می‌شوید سلاح‌های پیشرفته‌تری نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد و البته می‌توانید سلاحتان را با اضافه کردن دوربین و حالت دید در شب و … شخصی‌سازی کنید. اگر علاقه‌مند به این سبک بازی‌ها هستید پیشنهاد می‌کنیم Modern Strike Online را هم امتحان کنید.

بازی اینترنتی Castle Crush

یکی از بهترین بازی های انلاین موبایل “Castle Crush” است که در واقع شباهت بسیاری به «کلش رویال» دارد.

Castle Crush یک بازی کارتیست. صفحه‌ی این بازی در موبایلتان به صورت افقیست که در سمت چپ تصویر قلعه‌ی شما و در سمت راست آن قلعه دشمن به چشم می‌خورد. در بازی ۳ خط برای جا‌به‌جایی وجود دارد و برای دفاع و حمله می‌توانید از کارت‌ها استفاده کنید.

اگر از کلش خسته شده‌اید و دوست دارید در همین سبک فضایی متفاوت‌تر را تجربه کنید و یا کلاً به بازی‌هایی این سبکی علاقه‌مندید، بازی گروهی آنلاین Castle Crush را هم در لیست بازی های انلاین اندروید که تصمیم دارید تجربه کنید قرار دهید.

بازی آنلاین اندروید War Robots

«جنگ ربات‌ها» یکی از بهترین بازی های انلاین اندروید در دنیای ربات‌هاست. در این بازی ابتدا ربات جنگنده‌یتان را انتخاب می‌کنید و پس از آن در یک تیم ۶ نفره با یک تیم ۶ رباتی دیگر رقابت می‌کنید. البته امکان بازی تک نفره نیز وجود دارد. در این بازی می‌توانید گروه رباتی خودتان را نیز تشکیل دهید.

در جنگ ربات‌ها قادرید سلاح‌ها و منابع ربات‌های دشمن را غارت کنید و ربات خودتان را ارتقاء بدهید. بعلاوه امکان سفارشی کردن ربات‌ها با سلاح‌ و ماژول‌های دلخواهتان نیز وجود دارد. هر چقدر تجهیزات و منابعتان غنی‌تر باشد امکان پیروزی در نبردهای آینده بیش‌تر است.

Asphalt 9: Legends

آسفالت علاوه بر اینکه یکی از بهترین‌ها در سبک ماشینی و ریسینگ است، از جمله بازی های آنلاین چند نفره هم به شمار می‌رود.در حالت آنلاین این بازی شما با افرادی در سرتاسر دنیا مسابقه می‌دهید و به رقابت با آنها می‌پردازید. برای دانلود بازی آنلاین اسفالت می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

Last Day on Earth

«آخرین روز روی کره‌ی زمین» یکی از جذاب‌ترین و بهترین بازی های اندروید انلاین است. داستان بازی در سال ۲۰۲۷ آغاز می‌شود. کاراکتر شما در دنیایی که با ویروس آلوده شده و انسان‌ها به زامبی تبدیل شده‌اند، بدون هیچ منبعی پا به جهان بازی می‌گذارد.

اگر سریال walking dead را دنبال کرده باشید می‌دانید در چنین جهانی زامبی‌ها ابتدایی‌ترین مشکل محسوب می‌شوند و در واقع خطر اصلی از جانب انسان‌هاست. در این بازی انلاین هم علاوه بر زامبی‌ها بازماندگان دیگر نیز به شما حمله می‌کنند تا منابعتان را غارت کنند. از‌ این‌ رو، باید پناهگاه امنی برای منابعی که به سختی جمع‌آوری می‌کنید بسازید. بعلاوه باید تلاش کنید پیش از آنکه دیگر پلیرها به شما حمله کنند و علاوه بر غارت اموالتان شما را هم بکشند، در این راه پیش قدم شوید و سعی کنید دیگران و تجهیزاتشان را غارت کنید.

بازی گروهی انلاین Mobile Legends: Bang Bang 

سبک این بازی «موبا» یا همان «میدان نبرد چند نفره‌ی آنلاین» بوده و از بهترین بازی های اندروید آنلاین به شمار می‌رود؛ البته «موبایل لجندز» دارای بخش بتل رویال نیز هست.

در واقع این بازی از سبک موبای لیگ آف لجندز الهام گرفته با این حال نمی‌توان گفت این دو کاملاً شبیه به هم هستند؛ لجندز بنگ بنگ جذابیت‌های منحصر به فرد خود را در بازی انلاین گروهی داراست. به نظر شما در سبک موبا بهترین بازی آنلاین جهان کدام است؟ لجندز بنگ بنگ و یا بازی بهتری سراغ دارید؟

LoL (League of Legends): Wild Rift 

تعدادی از گیمرها “League of Legends” را به عنوان بهترین بازی آنلاین در نظر می‌گیرند، ولی تقریباً همه‌ی گیمرها با این بازی آشنایی دارند. این بازی از همان ابتدا که معرفی شد، یعنی سال ۲۰۰۹ با استقبال خوبی مواجه شد، اما توسعه دهندگانش دست از تلاش برنداشتند و با آزمون و خطاهای بسیار پشت سر هم ایده‌های جدید ارائه دادند. از‌ همین‌ رو، این بازی هم‌چنان از بهترین بازی های آنلاین اندروید در سبک موبا است.

در این بازی آنلاین اندروید طیف گسترده‌ای از کاراکتر‌ها در دسترستان است که باعث می‌شود هر کاربری بتواند یک کاراکتر که مناسب با سبک بازی‌اش باشد را بیابد و البته اگر از آن کاراکتر خسته شد، به سادگی می‌تواند سراغ کاراکتر بعدی برود.

از مدتی پیش هم League of Legends: Wild Rift که در واقع نسخه‌ی موبایل همین بازیست در اختیار کاربران اندروید و البته ایفون قرار گرفت. این بازی فضایی را به وجود آورده که پلیرهای مبتدی و حرفه‌ای بتوانند در کنار هم بازی کرده و از آن لذت ببرند.

 

۸ Ball Pool‏

“۸ Ball Pool‏” یکی از بهترین بازی های موبایل انلاین است که تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و دارای مخاطبان بسیاری در سراسر جهان است.

این بازی را می‌توانید به صورت یک به یک بازی کنید و یا وارد حالت مولتی پلیر شوید. اگر بیلیارد برایتان جذاب است، قطعاً ۸ Ball Pool هم نظرتان را جلب می‌کند.
دانلود بازی انلاین

Sky: Children of the Light

گیم پلی این بازی فوق‌العاده روان است و گرافیک بسیار بالای آن شما را یاد بازی‌های کنسولی خواهد انداخت.

این بازی تقریباً با عناوین دیگر متفاوت است و به دلیل داشتن طراحی‌های خیره‌کننده و افکت‌های صوتی زیبا توانسته به یکی از بهترین عناوین جهان تبدیل شود. در این بازی شما به عنوان یکی از فرزندان روشنایی به آسمان‌ها سفر می‌کنید تا ارواح را نجات داده و گنج‌ها را هم پیدا کنید.

 

Rocket League Sideswipe

اگر فکر می‌کنید که بازی‌ها دیگر یکنواخت و تکراری شدند، ما نصب این گیم را به شما پیشنهاد می‌دهیم. شما در این بازی آنلاین جذاب قرارست با ماشینتان به مسابقات راکت بروید و با به پرواز درآوردن ماشین تیم مقابل را شکست دهید.

در این بازی امکان رقابت آنلاین وجود دارد و می‌توانید دوستان خود را هم به رقابت دعوت کنید.

 

Hearthstone

از سری بازی‌های استراتژیک کارتی که می‌توانید به صورت آنلاین بازی کنید. در این گیم باید فابلیت کارت‌های مختلف را بشناسید و در بازی وقتی کارت‌ها پخش می‌شود، از آنها نهایت استفاده را ببرید.

در این بازی رهبری کارت‌ها در دستان شماست و با استفاده از جادوی آنها می‌توانید هر دشمنی را شکست دهید.

 

در این مقاله اختصاصاً به معرفی بازی های آنلاین در سبک‌های مختلف پرداخیتم. تجربه‌ی کدام یک از این بازی‌ها را داشتید؟ نظرات خود را با ما و سایر دوستانتان در مجله فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۷۹ رای

سوالات متداول

ایا بازی انلاین از حجم اینترنت کم میکند ؟ بازی انلاین چقدر حجم میبرد و اینترنت مصرف میکند؟

✔️ بله. تقریباً همه‌ی محتواهای آنلاین مقداری از حجم اینترنت شما را مصرف می‌‌کنند. از این رو بهترست برای بازی آنلاین به یک شبکه‌ اینترنت با سرعت و کیفیت مناسب دسترسی داشته باشید. حجم اینترنت مصرفی بازی‌های مختلف متفاوت است و هر چه که این بازی‌ها در طول اجرا شدن محتواهای بیشتری را دانلود کنند، مصرف اینترنتشان بیشتر است. به طور دقیق نمی‌توان میزان مشخصی را به عنوان حجم مصرفی یک بازی اعلام کرد.

چگونه بازی آنلاین بازی کنیم و چرا بازی انلاین اجرا نمیشه ؟

✔️ برای دسترسی به بازی‌های آنلاین کافیست بازی را دانلود و نصب کنید. پس از اینکه از دسترسی دستگاهتان به یک شبکه اینترنت با سرعت مناسب اطمینان حاصل کردید، وارد اپ بازی شده آنلاین بازی کنید. توجه داشته باشید که عموم این بازی‌ها از گرافیک‌های بالایی برخوردارند و برای اجرا شدن به دستگاهی نیاز دارند که از از این سطح گرافیک پشتیبانی کند.

چند بازی انلاین برای اندروید معرفی کنید که توسط سیستم عامل‌های دیگر نیز پشتیبانی شود؟

✔️ بازی‌هایی از قبیل ندای وظیفه، فورتنایت و پابجی بهترین و مشهورترین بازی‌هایی‌هایی هستند که در همه‌ی نسخه‌ها می‌توان آن‌ها را یافت. البته اغلب بازی‌هایی که در این مقاله معرفی شدند، برای سیستم عامل‌های متفاوت در دسترسند.

ایا بازی فورتنایت انلاین است ؟

✔️ بله! فورتنایت یکی از بهترین بازی‌های دنیاست که به صورت انلاین و گروهیست و با توجه به استقبال فوق‌العاده‌ای که در سطح جهانی از این بازی شد، نسخه‌ی موبایل بازی فورتنایت نیز چندی پیش ارائه شده که می‌توانید آن را دانلود کنید و با گوشیتان بازی کنید.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!