فانی لند‌

جیسون موموآ روابط عاشقانه‌اش با آدریا آرجونا را به جهان اعلام کرد!

طبق گفته منابع نزدیک به جیسون موموآ و آدریا آرجونا، رابطه این زوج جدی است. ستاره ۴۴ ساله فیلم آکوامن و عشق جدیدش اخیراً رابطه عاشقانه خود را در اینستاگرام به طور رسمی اعلام کردند و منابع نزدیک به آنها فاش کرده‌اند که این دو ارتباط عمیقی با یکدیگر دارند. یکی از منابع به خبرگزاری ها گفت: «آنها به هم علاقه دارند و این رابطه جدی است.»

این منبع ادامه داد: «آدریا برای جیسون خوب است؛ یک فرد محبوب و صادق همانطور که خود جیسون است. او حس شوخ‌طبعی خوبی دارد و همراهی با جیسون برایش آسان است. آنها با یکدیگر ارتباط خوبی برقرار می‌کنند.»

موموآ در سال ۲۰۲۲ پس از پنج سال زندگی مشترک از همسرش لیزا بونت جدا شد.

در اوایل این هفته، موموآ عکس‌های رمانتیکی از خود و آدریا آرجونا ۳۲ ساله، در سفری به ژاپن را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد. او در توضیح این پست نوشت: «ژاپن، تو یک رویای واقعی هستی که ذهن مرا متحیر کردی. ما از همه کسانی که درب خانه‌هایشان را به روی ما گشودند و خاطرات تازه‌ای را با دوستان جدید و قدیمی و ماجراجویی شگفت‌انگیز دیگری را با عشقم برایمان رقم زدند، سپاسگزاریم.»

قبل از اینکه این زوج رابطه‌شان را علنی کنند، این ستاره هالیوودی در یک نشست پرسش و پاسخ در کامیک‌-کان، به رابطه جدید خود اشاره کرد، اما در آن زمان، نام آدریا را فاش نکرد و گفت ترجیح می دهد حریم خصوصی اش حفظ شود.

در پاسخ به سوالی درباره وضعیت رابطه‌اش، موموآ گفت: «من کاملاً در یک رابطه هستم. به زودی متوجه خواهید شد! من مدتی است که در یک رابطه هستم. من واقعاً از داشتن حریم خصوصی لذت می‌برم، زیرا در گذشته کسی اهمیتی نمی‌داد و اکنون همه اهمیت می‌دهند، اما من همان آدم سابق هستم. برایم واقعاً لذت بخش بوده است، زیرا همه به نوعی مرا تنها گذاشته اند، اما… بله، بسیار سپاسگزارم!»

آدریا آرجونا بازیگر و مدل اهل پورتوریکو متولد ۲۵ آوریل ۱۹۹۲ در سان خوآن است که از سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را آغاز نمود. او در رشته بازیگری تحصیل کرد و سابقه فعالیت در فیلم و سریال هایی همچون آندور، پدر عروس، موربیوس، سرزمین هیولا، ۶ زیرزمینی، مرز سه‌ گانه، حاشیه اقیانوس آرام: طغیان، پایه مهمانی و مظنون را در کارنامه هنری خود دارد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!