فانی لند‌

دریافته‌ای باورنکردنی؛ آسیب دیدن نواک جوکوویچ از ضربه بطری آب! + ویدئو حیرت‌انگیز

نواک جوکوویچ پس از حذف از نیمه نهایی تورنمنت مونته کارلو ماسترز در ماه گذشته، در اولین مسابقه خود در تورنمنت اوپن ایتالیا، با کورنتین موته فرانسوی روبرو شد. پس از یک شروع کند و دشوار، این تنیسور ۳۶ ساله توانست به راحتی موته را با نتیجه ۶-۳ و ۶-۱ شکست دهد تا در روز یکشنبه به مصاف الخاندرو تابیلو برود. اما پس از پایان بازی، همانطور که جوکوویچ از زمین خارج می‌شد و به سمت رختکن می‌رفت، برای امضای کلاه یکی از هواداران توقف کرد. در همین لحظه، یک بطری آب از روی سکوها به سمت او پرتاب شد و با شدت به سرش برخورد کرد.

تنیسور شماره یک جهان پس از این ضربه مدتی روی زمین افتاد. سپس در حالی که هواداران متعجب به دنبال مسئول این اتفاق بودند، مسئولان او را به داخل رختکن هدایت کردند. اما زاویه دیگری از این اتفاق نشان می‌دهد که بطری آب از کوله‌پشتی یک هوادار که برای گرفتن امضا خم شده بود، بیرون افتاده و به سر جوکوویچ برخورد کرده است.

فرد صاحب کوله‌پشتی پس از این اتفاق شوکه به نظر می‌رسد و بلافاصله از لبه رختکن فاصله می‌گیرد تا اتفاق دیگری رخ ندهد. سپس یکی از عوامل که در نزدیکی جوکوویچ ایستاده بود، به کمک او می‌شتابد.

در بیانیه این تورنمنت آمده است: «نواک جوکوویچ هنگام خروج از زمین مرکزی در پایان مسابقه خود در هنگام امضا دادن به تماشاگران، به طور تصادفی مورد اصابت یک بطری آب به سرش قرار گرفت».

مدیریت تورنمنت، این حادثه را تصادفی خواند و اعلام کرد که جوکوویچ در حال بهبودی است. خود جوکوویچ نیز با انتشار پیامی در رسانه‌های اجتماعی، از هواداران تشکر و تاکید کرد که در این رویداد شرکت خواهد کرد.

این حادثه شوکه‌کننده واکنش‌های متفاوتی را در میان هواداران برانگیخت. برخی خواستار محرومیت فرد مقصر در صورت عمدی بودن این اتفاق شدند، اما عده‌ای نیز امیدوارند که صرفاً یک حادثه تصادفی بوده باشد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!