فانی لند‌

دوربین های گلکسی S24 و S24 Plus سامسونگ تحت آزمایش DxO: نتایج برابری با نسل پیشین و مقامی پایین‌تر از Pixel 7a

طبق راهبرد جدید سامسونگ، تفاوت بین دوربین‌های مدل اولترا با مدل‌های پایه و پلاس سری Galaxy S به شکل قابل توجهی در نظر گرفته شده است. گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به تازگی امتیاز DxO دوربین گلکسی S24 و S24 Plus سامسونگ مشخص شده و عملکرد عجیبی دارند. امتیاز آن‌ها برابر با نسل قبل و حتی پایین‌تر از Pixel 7a است.

امتیاز DxO دوربین گلکسی S24

طبق بررسی‌های DxoMark از دوربین گوشی‌های پایه و پلاس سری گلکسی S سامسونگ برای سال ۲۰۲۴ یعنی سری Galaxy S24 باید گفت که این گوشی‌ها را نباید فقط به دلیل دوربین‌شان خرید.

اینجا می‌توانید امتیاز کسب شده توسط دوربین گلکسی اس ۲۴ پلاس و گلکسی اس ۲۴ در DxOmark را ببینید.

 

همانطور که می‌بینید و انتظار هم داشتیم، هر دو دستگاه با امتیاز مشترک از این تست خارج شده‌اند. متاسفانه اعلام نشده است که این تست‌ها روی نسخه اگزینوس انجام شده یا نسخه اسنپدراگون تحت آزمایش بوده است.

با این حال امتیاز کلی ۱۳۳ رتبه ۴۰م را برای گلکسی S24 و S24 Plus ثبت می‌کند. این امتیاز حتی کمتر از گوشی اقتصادی و ارزان Pixel 7a گوگل است.

برای مقایسه با نسل قبل یعنی سری گلکسی S23 نیز باید گفت نسل قبلی نیز دقیقا همین امتیاز ۱۳۳ را کسب می‌کنند. در نتیجه شاید خیلی اشتباه نباشد اگر بگوییم سری گلکسی S24 در مدل‌های پایه و پلاس پیشرفت خاصی نسبت به نسل قبلی خود نداشته است.

با این حال باید به یاد داشته باشید به دلیل نمایش HDR تصاویر در گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس احتمالا همان تصویر ثبت شده مشابه با نسل قبل، روی نمایشگر این دستگاه‌ها بتواند جذاب‌تر ظاهر شود.

نظر شما چیست؟ اگر بخواهید از سری Galaxy S سامسونگ خرید کنید به سراغ مدل‌های پایه و پلاس می‌روید؟

بفرست برای دوستات

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!