فانی لند‌

رازهای شخصیت شناسی نهفته در دستان شما: بررسی جامع اشکال، فواصل و الگوهای انگشتان

نمناک نوشت: اینکه کدام انگشتتان بلند است و کدام کوتاه، اینکه فرم دستتان چه شکلی است و انگشت ها چقدر باهم فاصله دارند همه به شخصیت شناسی کمک می کنند.

شخصیت شناسی از روی فرم انگشتان و شکل دست 

دانشمندان نشان دادند که چگونه می توان شخصیت افرد را براساس شکل دستانشان تعریف کرد. این که بخش های مختلف بدن ما تاثیر زیادی در شخصیت ما دارند یک راز نیست و بر همگان ثابت شده است، این بار  می خواهیم توضیح دهیم که شکل انگشتان در مورد شخصیت شما چه می گوید.

در حالی که هیچ سیستمی 100 درصد دقیق نیست، اما متوجه شده ایم که درستی این تحقیق بسیار درست است، بنابراین ببینید که انگشتان دست و فرم دستان تان در مورد شما چه می گویند.

شخصیت شناسی جالب و کامل از روی دست و انگشتان دست

1. دست قوی خود را مشخص کنید:

این ساده است:شما یا راست دست یا چپ دست هستید، دست و کف دست شما نشان دهنده ارزش کسب وکار و شخصیت شماست، در حالی که انگشتان دست دیگر در مورد نگرش شما نسبت به افراد نزدیک تان صحبت می کنند. 

2. انگشتان قوی و ضعیف خود را مشخص کنید:

هر فردی انگشتان قوی و ضعیفی دارد و هر کدام از آن ها قوی تر باشد ویژگی های شخصیتی خاصی را نشان می دهد. اگر یک انگشت خم است، تکیه به یکی دیگر یا به جلو دارد یا نمی تواند برخی کارها را انجام دهد، ضعیف است و اگر یک انگشت بلند و صاف باشد قوی است.

انگشت شست قوی دست نشان دهنده این است که برای موفقیت در حرفه خود تلاش می کنید.

یک انگشت سبابه قوی نشان دهنده علاقه شما به قدرت ، و زیرکی شما است.

انگشت میانی قوی نشانه بهره وری، اعتماد، رشد و حکمت شماست.

انگشت حلقه شما هنر و خود بروز دادن است.

انگشت کوچک مهارت های ارتباطی شما را نشان می دهد. 

مثال:اگر انگشت شست و میانی شما در دست اصلیتان قوی است، احتمالاً شما فردی کارآمد، مسئول و حرفه ای هستید که تنها به خواسته ها و یا جاه طلبی هایش عمل نمی کند و بقیه نیز اهمیت می دهد. 

3. به فرم نوک انگشتان خود توجه کنید:

شکل گرد از تمایل شما برای رسیدن به صلح با دیگران و ترس از مخالفت اشاره دارد.

نوک انگشتان مربعی و صاف به این معنی است که شما فردی احساسی، کمی مرموز و مغرور هستید و از ریاکاری و دروغ نفرت دارید، این توانایی را دارید که کارهای سخت را انجام دهید و از کمک کردن به دیگران لذت می برید.

و وقتی تصمیم می گیرید کاری را انجام دهید تا این کار را به سرانجام نرسانید تسلیم نمی شوید، شما اغلب در ملاقات با افراد جدید سرد برخورد می کنید اما بین نزدیکان و دوستان خود فردی دوست داشتنی هستید. 

شکل تیز نشان دهنده این است که شما دوست دارید فعالیت های عملی را به نفع موارد غیر معمول و محرمانه ترک کنید. 

4. به شکاف بین انگشتان خود نگاه کنید: 

اگر انگشت حلقه و میانی از هم جدا باشند آنطور که در نمناک گفته شده است شما سخت تحت تاثیر قرار می گیرید،اگر آن ها به هم نزدیک باشند، شما تمایل دارید تا با انتظارات اجتماعی زندگی کنید و از قوانین پیروی کنید.

دست هایتان را روی یک سطح صاف و یا در مقابل خود قرار دهید، اگر انگشتان تن از هم جدا باشند، احتمالاً مستقل و علاقه مند به تجربیات هستید، اگر انگشتان شما به هم نزدیک باشند، محتاط، مراقب و احتمالاً خود مختار هستید.

به فاصله بین انگشت حلقه و کوچک خود نگاه کنید.

اگر این فاصله زیاد باشد، شما تمایل دارید از صحبت ها و تصمیمات جدی اجتناب کنید که بر روی کار و روابط خانه شما تاثیر دارد اگر اندازه متوسط باشد (مقایسه با دست دوست) و چنانچه می خوانید شما احتمالاً یک متفکر مستقل با استعداد ماجراجویی در مورد خودتان هستید.

شخصیت شناسی از روی فرم انگشت های دست

نوع A انگشت صاف:

شما یک آدم مستقل و قوی هستید! خیلی احساساتی و اغلب غمگین هستید، اما آن را به خوبی پنهان می کنید و وانمود می کنید که خیلی سخت تر از آن هستید که در واقع می باشید و شما همچنین صادق و مهربان و منصف هم هستید. 

نوع B انگشت نشانه:

وفادار

زمانی که ذهن خود را به چیزی یا کسی می دهید که هیچ چیز نمی تواند شما را دور کند و این که گاهی اوقات کمی به آن می چسبید به این دلیل است که ترس از آسیب دیدن دارید. 

نوع C برامدگی بزرگ انگشت:

شما دوست دارید در حاشیه امن راحتی خود بمانید، مهربان و دل رحم باشید و ترجیح میدهید نظرات دیگران را به جای مخالفت کردن قبول کنید.

شما محترمانه برخورد می کنید و سعی می کنید همه را خوشحال کنید که اغلب شما را در برخی شرایط نا آشنا و سخت قرار می دهد،شما چالش را دوست ندارید و ترجیح می دهید از عصبانیت دور بمانید .

شخصیت شناسی از روی بلندی انگشت دست

A – انگشت حلقه بلند:

اگر انگشت حلقه شما بلند است، جذاب و باهوش دیده می شوید، حتی برخی ممکن است بگویند که مقاومت در برابر شما غیر ممکن است و گفته می شود که شما سریع می توانید از کلمات خود برای خارج شدن از مشکل استفاده کنید.

این ممکن است منجر به کمی پرخاشگری شما شود و در نهایت هدف شما عمل کردن به عنوان یک حلال مشکل است، اگر انگشت حلقه بلندی داشته باشید، به احتمال زیاد فردی دلسوز هستید و می توانید به سمت شغل هایی بروید که بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین ممکن است در اداره یک شرکت یا کار کردن به عنوان مهندس بی نظیر باشید.

B- انگشت سبابه بلند:

اگر انگشت سبابه بلند دارید، تمایل دارید که اعتما به نفس بالایی داشته باشید و شما دوست ندارید با هر گونه زحمتی مقابله کنید و ترجیح می دهید زود اهداف خود را به دست آورید .

این اندازه انگشت نشان می دهد که وقتی سردسته یک وارد بازی می شوید، دوست ندارید که حرف و کار شما قطع شود. و خیلی جدی عمل خواهید کرد. 

شما مودب هستید و افراد تمایل دارند برای پاسخ به برخی از مشکلات خود به سراغ شما بیاییند، در نمناک اشاره شده است که شهرت خوبی دارید از این بابت که همیشه بهترین راه حل را دارید و اگر درون گرا هستید هنوز هم ممکن است سعی کنید با اطمینان به اهداف خود برسید.

C – انگشت یکسان حلقه و سبابه:

اگر این برای شما صادق است، احتمالاً اولین کسی هستید که سعی در حل و فصل یک مناقشه دارید، شما از درگیری دوری می کنید و هر کاری برای حفظ صلح انجام می دهید، شما وفادار هستید و به این معنی است که مردم همیشه شما را در رازهای عمیق خود شریک می دانند. 

البته، همیشه طرف دیگری برای سکه وجود دارد. به شما گفته می شود که خلق و خوی تندی دارید، به خصوص اگر کسی از وفاداری شما سوء استفاده کند، متعادل هستید و برای تمام دلسوزی ها نیز یک سطح برابر از عصبانیت خواهید داشت.

و همچنین برای آرامش به سازماندهی کار خود ادامه می دهید، به این معنی است که شما در موقعیتی که می خواهید جنبه آرام خود را به نمایش بگذارید عالی عمل خواهید کرد و تمایل شما به کمک به مردم می تواند شما را برای کار به عنوان مشاور، مددکار اجتماعی و یا متخصص پزشکی هدایت کند.

شخصیت شناسی از روی فاصله بین انگشتان دست

فاصله بین انگشتان چیز زیادی در مورد نگرش و دیگر ویژگی های شخصیتی می گوید که فرد در فعالیت های روزمره خود آنها را دارد.

برای مشخص کردن فاصله بین انگشتان دست خود را روی ماسه، میز یا هر سطح سخت دیگری که می توانید قرار دهید، در غیر این صورت دستتان را با حالتی آرام باز کنید بدون اینکه آن را خیلی کش دهید.

زاویه بین انگشت شست و سبابه که به عنوان انگشت سیاره مشتری نیز شناخته می شود و چیزهای زیادی در مورد سخاوت فرد می گوید، اگر زاویه بین انگشت اشاره و شست 45 درجه باشد نشان می دهد فرد قادر به حفظ تعادل بین نیازها و تمایل خود برای سهیم شدن با دیگران است.

چنین فردی هر وضعیتی را با توجه به شایستگی خود فیلتر می کند و سپس تصمیماتی می گیرد که آن را کاملاً عملی می کند و این زاویه کم تر از 45 درجه است نشان می دهد که فرد ذاتا بسیار خسیس و محتاط است.

آنها بسیار متمرکز هستند و نیازهای شخصی خود را ارضا می کنند که اغلب شخصیت آن ها را کاملاً خودخواهانه می سازد و اگر زاویه بیشتر یا کم تر از 90 درجه باشد نشان می دهد که فرد در زندگی اش بسیار بخشنده است و گاهی اوقات به این نکته اشاره می کند که افراد دیگر از این فرد استفاده می کنند.

همچنین در این مورد توجه داشته باشید، فاصله بین تمام انگشتان بیشتر یا کم تر است که نشان می دهد فرآیند تفکر فرد کاملاً مستقل است و او را کاملاً خلاف عرف تلقی می کند و نمی خواهد به قواعد جامعه پایبند باشد و مسیر خود را دنبال کند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!