فانی لند‌

روش نوین! نحوه استخراج حساب اینستاگرام از طریق شماره تلفن در آخرین به‌روزرسانی اندروید و iOS

پیدا کردن اکانت اینستا با شماره موبایل یکی از روش‌هاییست که می‌توان حتی بدون دانستن نام کاربری افراد آنها را در اینستاگرام پیدا کرد. اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید که چگونه مخاطبین خود را در اینستا پیدا کنیم، در  این مطلب می‌توانید به پاسخ خود برسید.

چگونه مخاطبین را در اینستا پیدا کنیم ؟

اینستاگرام هم مانند همه‌ی رسانه‌های اجتماعی روش‌های مختلفی برای جستجوی افراد دارد که متداول‌ترین آن به شرح زیر است:

جستجوی نام کاربرینام‌های رسمیو استفاده از ویژگی Discovery

در برخی مواقع اطلاعاتی کاملی از افراد نداریم یا ممکنست نام کاربری شخص مورد نظر با اسم خودش همخوانی نداشته باشد یا تنها چیزی که از او داریم یک شماره تلفن باشد. در این صورت آیا پیدا کردن پیج اینستا با شماره امکانپذیرست؟ در این مقاله قرارست نحوه پیدا کردن اکانت اینستاگرام با شماره تلفن در نسخه جدید این برنامه برای گوشی‌های اندروید و آیفون را آموزش دهیم.

اگر به هر دلیلی قصد حذف دائمی اکانت اینستاگرام خود را دارید، با استفاده از این مقاله می‌توانید پیج خود را حذف کنید.

پیدا کردن پیج اینستا با شماره در اندروید

همانطور که گفتیم یکی از راه‌های پیدا کردن پیج اینستا با شماره است. برای اتصال لیست مخاطبین دستگاه خود به اینستاگرام به خاطر داشته باشید که لیست مخاطبین شما به صورت دوره‌ای همگام سازی می‌شود و هر دفعه که اینستاگرام مخاطبین شما را سینک می‌کند، مخاطبین جدید دوباره آپلود می‌شوند.

وقتی شماره تلفن یا ایمیل خود را در اینستاگرام تأیید می‌کنید، ممکن است حساب شما به کاربرانی توصیه شود که اطلاعات تماس شما را در لیست مخاطبین دستگاه خود دارند. همچنین، ممکن است افرادی که احتمالاً با شما ارتباطی دارند به شما پیشنهاد شوند. وقتی برای حساب کاربری ایجاد می‌کنید، شماره تلفن و ایمیل شما در اینستاگرام ذخیره می‌شود.

راهنمای پیدا کردن اینستا با شماره

شماره تلفن شخصی را که می‌خواهید در اینستاگرام پیدا کنید به مخاطبین تلفن خود اضافه کنید.سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید.روی منوی سه نوار در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنیدSettings را پیدا کنید.

قیمت ویژه: ۱۴,۹۵۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت

قیمت ویژه: ۱۷,۰۶۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro 5G ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت

قیمت ویژه: ۲۵,۱۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی ۱۳T ظرفیت ۲۵۶ رم ۱۲ گیگابایت

قیمت ویژه: ۵,۸۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

قیمت ویژه: ۱۳,۲۸۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

قیمت ویژه: ۶,۸۱۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

گزینه Account را انتخاب کنید.

روی Contacts syncing ضربه بزنید.

قابلیت Connect contacts را فعال کنید. اینستاگرام در پایگاه داده خود جستجو و شماره تلفن‌ها را همگام می‌کند.

اینستاگرام را مجددا راه اندازی کنید و یک بار دیگر به تنظیمات بروید. Discover people را انتخاب کنید.

با این روش پیدا کردن اینستاگرام با شماره چنانچه مخاطبین شما با استفاده از همان شماره موبایلی که از آنها دارید پیجی ساخته باشند برای شما نشان داده می‌شود.

پیدا کردن پیج با شماره در ایفون

در گوشی‌های آیفون نیز پیدا کردن ایدی اینستا با شماره بسیار ساده است.

گزینه Discover people در کنار آیکون ویرایش پروفایل در صفحه اصلی ظاهر می‌شود. اگر نشان داده نشد، روی علامت مثبت در کنار آیکون شخص ضربه بزنید.

See all را انتخاب کنید.

با ضربه زدن روی Allow access، به اینستاگرام اجازه دهید برای پیدا کردن اینستا از شماره به طور منظم با مخاطبین دستگاه همگام شود.

چه زمانی پیدا کردن مخاطب در اینستاگرام با شماره تلفن غیرممکن است؟

اگر قصد پیدا کردن اینستا از روی شماره تلفن دارید، اما نمی‌توانید کاربر مورد نیاز خود را پیدا کنید، به دلیل این است که:

شخصی مورد نظر اکانت اینستاگرامش را به شماره موبایل خود وصل نکرده است.حساب فرد به شماره تلفن دیگری متصل است که شما نمی‌دانید.ممکن است فرد مورد نظر دی اکتیو موقت اینستاگرام انجام داده باشد و پیجش موقتاً غیرفعال باشد.

نحوه مخفی کردن شماره در اینستاگرام

اگر نمی‌خواهید دیگران از طریق روش پیدا کردن اینستا از روی شماره پیج شما را پیدا نکنند، توصیه می‌کنیم که گزینه همگام سازی را غیرفعال کنید.

Contacts syncing را پیدا کنید.با حرکت دادن تاگل به سمت چپ، ویژگی Connect contacts را غیرفعال کنید.

متاسفانه این پلتفرم ویژگی حذف شماره را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد. با این حال، در ادامه توصیه‌هایی برای کسانی که نمی‌خواهند با شماره تلفن در اینستاگرام پیدا شوند آورده شده است:

حساب اینستاگرام خود را به شماره تلفنتان متصل نکنید.به جای شماره از ایمیل برای بازیابی اکانت استفاده کنید. در صورتی که پسورد اینستاگرامتان را فراموش کرده‌اید و هیچ ایمیل و شماره‌ای برای بازیابی آن ندارید، مقاله بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن ۱۹کالامگ به شما کمک می‌کند.اکانت اینستاگرام خود را به شماره مجازی متصل نکنید. ممکن است دسترسی به شماره مجازی و بنابراین، دسترسی به حساب خود را از دست بدهید.حساب اینستاگرام خود را به شماره جدیدی که هیچکس از دوستانتان نمی‌داند وصل کنید و در جای دیگری از آن استفاده نکنید.

اینستاگرام هر روز بهتر شده و قابلیت‌های زیادی به آن اضافه می شود، برای مثال امکان تبلیغ کسب و کارها یکی از مواردی است که به عنوان یک قابلیت این روزها مورد استفاده قرار می‌گیرد، بنابراین ممکن است که تبلیغاتی را حین استفاده از آن مشاهده کنید، اما اگر با تبلیغات اینستاگرام مشکل دارید و تمایلی به دیدن آنها ندارید حتماً سری به مقاله حذف تبلیغات اینستاگرام بزنید چرا که در این مقاله ما نحوه حذف آنها را آموزش داده‌ایم.

در اینجا بررسی شد که چگونه با شماره تلفن پیج اینستا را پیدا کنیم. منتظر نظرات و سوالات شما در این زمینه در قسمت کامنت هستیم.

میانگین امتیازات ۴ از ۵

از مجموع ۹۳ رای

سوالات متداول

چطور مخاطبین در اینستاگرام را پیدا کنیم؟

✔️ برای پیدا کردن مخاطبین در اینستاگرام یک روش با کمک نام رسمی هر فردست و یه روش دیگر با کمک شماره تلفن شخص مورد نظر است، برای یافتن دوستان خود از طریق اینستاگرام می توانید روش های گفته شده در این مطلب را مطالعه کنید.

چطور با کمک شماره تلفن دوستان خود را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

✔️ گزینه Discover People در منو تنظیمات اینستاگرام اشخاصی که شما شماره تلفن آنها را ذخیره دارید و در اینستگرام فعال هستند را نشان می‌دهد و از این طریق می توانید دوستان خود را پیدا کنید.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!