فانی لند‌

رونمایی از قدرتمندترین امپراتوری‌های دیجیتالی جهان: کدام ملت‌ها پادشاه رمزارزها هستند؟ + اینفوگرافیک جذاب

اینفوگرافیک زیر، ۱۰ کشوری را که مالکیت بیشترین ارزهای دیجیتال را دارند، رتبه بندی می کند. این ارقام از داده های پرداخت کریپتوی Triple-A، و در سال ۲۰۲۳ به دست آمده اند.

داده ها و نکات برجسته

جدول زیر ۱۰ کشوری که بیشترین نرخ مالکیت ارزهای دیجیتال و همچنین تعداد افرادی را که مالکیت این رمز ارزها را دارند، نشان می دهد.

توجه داشته باشید که اگر بخواهیم کشورها را بر اساس تعداد واقعی دارندگان کریپتو رتبه بندی کنیم، هند با ۹۳ میلیون نفر در رتبه اول، چین با ۵۹ میلیون نفر رتبه دوم و ایالات متحده با ۵۲ میلیون نفر در رتبه سوم قرار خواهند گرفت.

امارات در رتبه نخست قرار دارد

امارات متحده عربی دارای بالاترین نرخ مالکیت کریپتو در سطح جهان است. همانطور که در گزارش ثروت رمزارز Henley & Partners در سال ۲۰۲۳ توضیح داده شده است، دولت این کشور بسیار دوستدار ارزهای دیجیتال است.

در امارات متحده عربی، سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی برای اولین بار قوانین و مقرراتی را در مورد خرید و فروش ارزهای دیجیتال ارائه کرد. امارات به طور کلی نسبت به فناوری های جدید بسیار پذیرا است و مالیات صفر را برای صاحبان و مشاغل ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرده است.

ویتنام پیشتاز جنوب شرقی آسیا است

به گفته شورای نوآوری کریپتو، دارایی‌های ارزهای دیجیتال در ویتنام نیز بدون مالیات هستند که آنها را به یک دارایی جذاب تبدیل می‌کند.

دلیل دیگر نرخ بالای مالکیت ارز دیجیتال در ویتنام می‌تواند جمعیت زیاد افراد بدون دسترسی به خدمات مالی باشد. ارزهای دیجیتال ممکن است ابزار جایگزینی برای دسترسی به این خدمات بدون اتکا به بانک‌های سنتی ارائه کنند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!