فانی لند‌

رونمایی از مدل‌های ابروی نازک و پهن: آخرین ترندهای شیک برای انواع فرم‌های صورت

مدل ابرو جدید نازک و پهن بسیار شیک و ترند برای صورت های مختلف در سایت فال و خواب.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما سروران قرار گیرد.

ابرو ها نقش بسزایی در چهره افراد دارند و یکی از خدماتی که در این زمینه در آرایشگاه عروس انجام می شود، خدمات اصلاح ابرو می باشد. اصلاح ابرو با توجه به فرم صورت افراد انواع مختلفی داشته و نمی توان یک مدل خاص را برای همه افراد توصیه کرد.

شناخت فرم صورت تاثیر زیادی در انتخاب مدل ابرو دارد به همین دلیل لازم است قبل از انتخاب مدل های مختلف اصلاح ابرو از فرم صورت خود شناخت و آگاهی داشته باشید و سپس بهترین مدل را انتخاب کنید.برای شناخت فرم صورت بهتر است چهره بدون آرایش داشته باشید و مو هایتان را به سمت عقب ببندید تا بتوانید فرم صورت خود را راحت تر تشخیص دهید.

صورت بیضی= در این نوع صورت پیشانی از جهت چانه پهن تر بوده و گونه ها به شکل برجسته و چانه باریک می باشد.

صورت گرد =افرادی که صورت گرد دارند، گونه هایشان پهن و استخوان گونه برجسته است. در این نوع صورت لبه اصلی یا زاویه دار دیده نمی شود و طول صورت به اندازه عرض آن می باشد.

صورت کشیده =عرض پیشانی بلند، استخوان فک و گونه به یک اندازه می‌باشد.

صورت قلبی= این نوع صورت مانند بیضی است با این تفاوت که چانه باریک و در قسمت چانه به یک نقطه می رسید.

صورت مستطیلی= این فرم صورت باریک و کشیده است زیرا گونه، فک و پیشانی در یک راستا می باشند. پیشانی بلند و بلند تر بودن طول صورت نسبت به عرض آن از ویژگی های صورت مستطیلی می باشد.

صورت مربعی =در صورت های مربعی عرض استخوان گونه، فک و عرض پیشانی در یک راستا می باشد.

صورت لوزی= این فرم صورت زاویه زیادی دارد و در قسمت شقیقه پهن و دارای پیشانی کوتاه می باشد.

صورت مثلثی =اگر فک و چانه باریک و پیشانی بلند و پهن باشد صورت مثلثی بوده و راس به چانه می باشد اما اگر چانه و فک زاویه دار و پهن باشند و پیشانی باریک باشد، صورت مثلثی و راس به پیشانی است.

بهترین مدل ابرو برای صورت های بیضی، ابرو هایی با زاویه و قوس کم می باشند. توجه داشته باشید قوس ابرو نباید زیاد باشد زیرا تقارن چهره به هم می ریزد.

مدل ابرو برای صورت گرد= باید ابرویی برای این فرم صورت انتخاب شود که صورت را کشیده تر نشان دهد. مدل ابروی هشتی یکی از مدل های مناسب برای این نوع صورت می باشد.

بهترین مدل ابرو برای صورت کشیده =برای این نوع صورت ها ابرو هایی مناسب هستند که پهنای صورت را بیشتر نشان دهند. ابرو هایی صاف برای این مدل یکی از بهترین گزینه ها می باشند. بهترین مدل ابرو برای صورت قلبی= این فرم صورت یکی از خاص ترین فرم های صورت می باشد. ابرو هایی پهن و قوس دار از بهترین انتخاب ها برای صورت قلبی می باشند.

بهترین مدل ابرو برای بینی بزرگ= بهترین مدل ابرو برای این افراد ابرو هایی زاویه دار و دارای قوس می باشند. برای تعیین تاج ابرو نباید از خط عمود کنار بینی استفاده کرد زیرا فاصله بین دو ابرو را زیاد نشان می دهد و بینی بیشتر به چشم می خورد. فاصله بین تاج ابرو اگر بیشتر باشد بینی پهن تر و اگر نزدیک تر باشد بینی کوچک تر به نظر می رسد.

مدل ابرو برای پیشانی کوتاه= برای این مدل صورت بهتر است قوس کمان ابرو کمی صاف و کشیده باشد. ابرو های صاف که به سمت شقیقه می روند تعادل بهتری به چهره افراد می دهند.

بهترین مدل ابرو برای پیشانی بلند =برای پیشانی پهن و بلند ابرو هایی که دم کوتاه تری دارند مناسب می باشند. اگر قوس و کمان ابرو زیاد باشد و ابرو ها تیز برداشته شوند مناسب تر است.

مدل ابرو بر اساس فرم چشم =فاصله مناسب بین دو ابرو و چشم به اندزاه عنبیه چشم می باشد حال اگر این فاصله کمتر باشد زیر ابرو را بیشتر تمیز کرده تا چشم ها بازتر به نظر برسند و اگر این فاصله زیاد باشد نباید زیر ابرو زیاد برداشته شود. برای چشم های درشت باید فاصله دو ابرو کم باشد یا ابرو ها زاویه دار و پهن برداشته شوند. برای چشم های گرد فاصله ابرو در قسمت شروع باید بیشتر باشد و دم ابرو ها نیز بلند و کشیده باشند.

ابرو های پهن برای افرادی که چشمان کوچکی دارند مناسب هستند زیرا باعث می شوند چشم ها درشت تر به نظر برسند. ابرو های پهن و کوتاه برای افرادی که پشت چشم تقریبا بلندی داشته و فرم چشمانشان به سمت پایین است یا چشم هایشان از هم دور است مناسب می باشد.

ابرو های پهن به دو دسته تقسیم می شوند که عبارت اند از: ابرو صاف و پهن: این ابرو ها به صورت خطی و پرپشت هستند و برای صورت کشیده گزینه مناسبی می باشند. ابروی اسپرت و پهن: این مدل برای همه فرم های صورت مناسب است. ولی برای کسانی که صورت گرد دارند و طول و عرض آن در قسمت گونه یکسان است جلوه بیشتری دارد.

فاصله بین دو ابرو چقدر باید باشد؟ برای این کار می توانید از یک مداد ابرو استفاده کرده و آن را کنار بینی به صورت عمودی قرار دهید تا نقطه شروع ابرو مشخص شود. توجه داشته باشید سر ابرو یا تاج آن را نباید زیاد با قیچی کوتاه کنید. فاصله بین دو ابرو نباید بیشتر از دو انگشت باشد.

ابرو ها یکی از اعضای مهم صورت محسوب می شوند. برای اینکه تعادل چهره حفظ شود و ابرو ها جلوه زیبایی داشته باشند نیاز است قبل از مراجعه به آرایشگاه عروس و انتخاب مدل ابرو، با فرم صورتتان آشنا باشید زیرا هر فرم صورت نوع خاصی از اصلاح ابرو را می طلبد.

تاتو ابرو بر اساس فرم صورت از نکات کلیدی مهمی است که پیگمنترها باید بدان توجه فراوانی کنند. انتخاب مدل ابرو با توجه به فرم صورت باعث می‌شود کیفیت کار و رضایت فرد دوچندان شود. باتوجه به اهمیت مدل ابرو در زیبایی چهره افراد، بسیاری از بانوان اقدام به اجرای میکروبلیدینگ انواع تاتو ابرو و مدل‌های ابرو تتو نموده‌اند. باتوجه به ماندگاری بالای تکنیک‌های آرایش دائم، پیگمنتر با گذراندن دوره آموزش طراحی ابرو با دیوایدر باید بتواند طراحی ابرو تتو را متناسب با فرم صورت هر فرد با بهترین رنگ تاتو ابرو اجرا کند.

در این میان اجرای تاتو ابرو هاشور براساس فرم صورت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چراکه مدل ابرو میکروبلیدینگ برای صورت کشیده، مدل ابرو تاتو برای صورت گرد، مدل ابرو برای صورت کشیده و چشم درشت، مدل ابرو برای بینی بزرگ، مدل ابرو برای صورت بیضی و … متفاوت است.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!