فانی لند‌

سایت خبری اخباربانک – فام ملل، راهکار جامع برای کلیه نیازهای بانکی شما!

به گزارش اخباربانک، اپلیکیشن فام یکی از اپلیکیشن‌های فعال در حوزه خدمات بانکی است که در سه نسخه اندروید، IOS و وب موجود است و می‌توانید با آن از تراکنش‌های بانکی گرفته تا استعلام بیمه، سهام عدالت، ثبت چک صیادی و… را انجام دهید. البته، این اپلیکیشن متمایز از سایر اپلیکیشن‌های پرداخت، اولین اپلیکیشن ایرانی مبتنی بر هوش مصنوعی است و فقط به خدمات بانکی محدود نمی‌شود و در سایر زمینه‌ها چون بیمه، بورس، سلامت و… نیز خدمات‌­دهی دارد.

خدمت درخواست وجه درفام

«اولین نسخه از اپلیکیشن فام اردیبهشت سال ۱۳۹۸ فعال شد که ابتدا به­‌عنوان رمزساز (یک ابزار نرم­‌افزاری یا سخت­‌افزاری است که می­‌تواند در بازه‌های زمانی معین رمزهای یک‌بار مصرف تولید ­کند.) مؤسسه اعتباری ملل (پویانگار ملل) بود و به‌مرور زمان سایر امکانات پرداختی از جمله کارت‌به‌کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض و… به آن اضافه شد.»در حاضر می­‌توانید امکانات متنوعی از ثبت چک صیادی گرفته تا صدور انواع بیمه­‌نامه را در فام انجام دهید. البته، کلیه تراکنش­‌های بانکی نیز در این اپلیکیشن انجام می­‌شود و در این زمینه انحصاری نداریم، بلکه با ۲۳ بانک برای انتقال وجه از مبدأ قرارداد داریم. ثبت‌نام در سجام، استعلام سهام عدالت، دریافت شماره شبا و خدمات خودرویی از دیگر خدماتی است که فام به کاربران خود ارائه می­‌دهد.»

«خدمات خودرویی در اپلیکیشن فام به‌زودی تکمیل می­‌شود و به آن خدمات پرداخت جرایم و عوارض آزادراهی و‌‌… اضافه خواهد شد. سلامت بدون مرز نیز از دیگر خدماتی است که در فام ارائه می­‌شود که از طریق آن، امکان ویزیت و دریافت نوبت از پزشک برای کاربر فراهم می­‌شود. علاوه بر این، در فام پیام اعلان کلیه تراکنش‌های حساب‌های مؤسسه اعتباری ملل نیز برای مشتریان ارسال می‌شود.»

شناسایی تراکنش­‌های مشکوک با هوش مصنوعی فام

«علاوه بر اینکه ملل در حال بهبود رفتار این هوش مصنوعی و دقیق کردن رفتار آن هست، دو امکان دیگر به آن اضافه خواهد شد. یکی از امکانات که برای هوش مصنوعی فام در نظر گرفته­‌ شده این است که رفتارهای عجیب‌وغریب و تراکنش­‌های مشکوک را شناسایی کند و مانع از رخ‌دادن آنها شود. ارائه توصیه و پیشنهادهایی برای انجام یک رفتار ثابت در یک بازه مشخص نیز دومین امکان جدیدی است که برای هوش مصنوعی اضافه خواهد شد.»

«در حال حاضر در این اپلیکیشن می­‌توانید زیر ۱۰ ثانیه به‌صورت دستی یا گفتاری خرید شارژ انجام دهید. همچنین، ازآنجاکه دریافت رمز پویا برای نابینایان مشکل است و زمان می­‌برد تا این افراد بتوانند در زمان تعیین‌شده رمز را وارد کنند، این امکان در فام وجود دارد تا این رمز برای آنها هم خوانده و هم به‌صورت خودکار اعمال شود. همچنین کلیه امکانات نرم‌افزار فام از استاندارد دسترس‌پذیری روشندلان پشتیبانی می‌کند که این استاندارد موجب می‌شود هم‌وطنان نابینا بتوانند از امکانات فام استفاده کنند.»

خدمات جدیدی که فام ارائه خواهد داد

«در این اپلیکیشن سعی شده تا ترکیبی از خدمات متنوع مالی از بانک، بیمه، بورس و… ارائه شود و متقاضیان ­می‌توانند با تکمیل مدارک لازم ازجمله سفته الکترونیک و امضای دیجیتال، وام را به‌صورت غیرحضوری دریافت کنند.»

«یکی از نگرانی­‌های عمده مردم دررابطه‌با تراکنش­‌های بانکی این است که از اصالت رسید تراکنش اطمینان داشته باشند؛ در این زمینه، برای تأیید اینکه تراکنش مربوطه حتماً انجام شده، این امکان را فراهم شده که انتقال وجه به کارت مقصد و رسید آن استعلام و احراز می­‌شود. علاوه بر دریافت آنلاین تسهیلات، به­‌زودی امکان خرید صندوق­‌های سرمایه­‌گذاری، سرویس­‌های ارزش‌افزوده چون بلیت هواپیما، سینما و… در فام نیز فراهم می­‌شود. همچنین، سرویس هوش مصنوعی تکمیل و ظاهر اپلیکیشن از نظر زیبایی و راحتی کاربران به­‌روز رسانی می­‌شود.»

«یکی دیگر از برنامه­‌ها برای آینده فام این است که امکان مدیریت مالی را نیز در این اپلیکیشن فراهم کنیم؛ این‌گونه که امکان ثبت درآمد و هزینه‌های ماهانه افراد و مدیریت مالی برای آنها فراهم شود.»

خدمات اپلیکیشن فام موسسه ملل


امکان دریافت رمز دوم پویا از طریق نرم افزار فام

اعتبار60 ثانیه برای هر رمز تولید شده

امکان استفاده از رمز دوم پویای تولید شده ، تنها یکبار در طول عمر خود

امکان دریافت رمز دوم پویا بدون نیاز به اتصال به اینترنت

امکان دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک برای تلفن های همراه هوشمند و غیر هوشمند

فعال سازی از طریق خودپردازها و خودپردازهای غیر نقد موسسه اعتباری ملل

امکان اتصال به بانک های دیگر جهت دریافت رمز دوم پویا

امکان دریافت رمز دوم پویا از طریق اینترنت بانک و همراه بانک به زودی

امکان ارسال درخواست رمز دوم پویا از طریق درگاه های پرداخت

انتقال وجه از مبدا موسسه اعتباری ملل به کلیه بانک ها

امکان استفاده از رمز دوم پویا در انتقال وجه

امکان چاپ و اشتراک گذاری رسید انقال وجه

امکان اضافه کردن یادآوری برای انتقال وجه

دسترسی سریع به همراه بانک ملل

امکان خواندن شماره کارت بانکی توسط دوربین تلفن همراه

کتابخانه دارای دو نسخه اندروید و IOS سرعت خواندن بالا

امکان ورود مشخصات کارت بانکی از طریق دوربین به صورت خودکار

امکان اضافه کردن تعداد نامحدود کارت بانکی

امکان اشتراک گذاری شماره کارت بانکی در شبکه های اجتماعی

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!