فانی لند‌

طنین ویژه ارتباط «آیت الله رئیسی» با «رسانه ملی»؛ پشت پرده یک چالش اساسی برای اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: رئیس رسانه ملی با اشاره به دیدار با جبلی در سال گذشته بیان کرد که از آن دیدار خاطرات ماندگاری به یادگار مانده است.

به گزارش سینماپرس، در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان در واقعه سقوط بالگرد در حوالی ورزقان استان آذربایجان شرقی، پیمان جبلی رئیس صداوسیما در پیامی این واقعه را تعزیت و تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است؛

«بسم رب الشهدا و الصدیقین

انا لله و انا الیه راجعون؛ شهادت خادم امام رضا(ع) و مردم ایران، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان عزیزش را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، استوانه استوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، بیت معزز آن شهیدان و مردم شهیدپرور و قدرشناس تسلیت و تعزیت می‌گویم. بی شک روایت خبر این شهادت برای رسانه ملی رخدادی سخت بود.

همکارانم در سازمان صداوسیما با قلبی پرخون و دل‌هایی نگران، لحظه به لحظه این واقعه را به اطلاع مردم رساندند در حالی که خود، داغدار و اشک ریز بودند. بی شک فقدان آن سید بزرگوار که همواره توجه خاصی به رسانه ملی داشت و دیدار آن شهید عزیز از سازمان صداوسیما در ۱۶ مرداد سال گذشته، خاطرات ماندگاری را در ذهن اهالی رسانه به یادگار گذاشت، گواه این توجه خاص بود. از خداوند بزرگ می خواهیم به ما هم چون آن عزیز شهید، توفیق شهادت در راه خدمت به خود و مردم بدهد، شهادت موهبتی است که ایزد منان جز به خاصان خود عرضه نمی دارد و خوشا به حال سید محرومان و یارانش که مشمول این موهبت الهی شدند.»

بالگرد حامل آیت الله رئیسی ظهر ۳۰ اردیبهشت هنگام بازگشت از مراسم افتتاح چندین پروژه در مناطق مرزی شمال غربی کشور به تبریز در اطراف ورزقان دچار سانحه شد و سقوط کرد. در این سانحه، علاوه بر رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی و تیم پروازی و حفاظت همراه نیز به شهادت رسیدند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!