فانی لند‌

فال شمع اختصاصی ۲۲ اردیبهشت 🕯️ – رازهای فردای شما زیر آب | مجله تصویر زندگی

فال شمع چیست؟

برخی از فال شمع برای پیشگویی و پیش بینی اتفاقات و پیشامدهای آینده استفاده می کنند. همانطور که می دانید شمع عناصر چهارگانه (آب، خاک، هوا و آتش) را در خود دارد به اینصورت که موم شمع همان عنصر خاک است، زمانی که ذوب می شود به عنصر آب و زمانی که می سوزد به عنصر آتش و زمانی که دود آن بلند می شود به عنصر هوا اشاره دارد. برخی بر این باور هستند که جمع شدن عناصر چهارگانه در یک ماده آن را دارای انرژی خاص و ماورائی می کند از این رو فال شمع امروز طرفداران زیادی در بین افراد علاقمند به فال و طالع بینی دارد. در ادامه توضیح مختصری از تاریخچه فال و گرفتن فال و چگونگی گرفتن فال شمع و تعبیر فال شمع و تفسیر آن خواهیم پرداخت.

خب حتما برای شما هم سوال پیش آمده اصلا چرا باید به گفته ها و نشانه هایی که فالگیرها بیان می کنند باید باور داشت، خب حق با شماست امیدواریم با بیان تاریخچه فال پاسخ سوال و شک شما را داده باشیم.

نحوه گرفتن فال شمع آنلاین امروز

برای گرفتن فال شمع روزانه به صورت آنلاین ابتدا نیت کرده و سپس یکی از کارت ها را انتخاب نمایید تا معنی فال شمع شما به نمایش در بیاید.

» گرفتن مجدد فال «

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند.

پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله فانی لندو پست های فال روزانه، فال ابجد، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و… ) برای آموزش گرفتن فال با شمع درخواست داده بودند. به توضیح این نوع فال پرداخته ایم.

Candle Astrology

نحوه گرفتن فال شمع در آب

۱- اول از همه بایستی لوازم آن یعنی یک شمع در رنگ، عطر و طرح مد نظرتان و ظرف آب را مهیا کنید. می توانید از یک شمع رنگ سفید و ساده هم استفاده کنید. هر نوع شمعی که انتخاب می کنید نبایستی قبلا استفاده شده باشد.

۲- در یک محیط آرام ترجیحاً فضای باز و زیر آسمان شب قرار بگیرید. در صورتی که این فضا را در اختیار ندارید در یک اتاق آرام و به دور از سرو صدا قرار بگیرید.

۳- شمع را روشن کنید و برای مدتی به نور آن خیره شوید و سعی کنید ذهن خود را از افکار روزمره خالی کنید. حال چشمان خود را ببندید و به نیت و درخواستی که دارید فکر کنید.

۴- چشمان خود را باز کنید و در حالی که به نیت خود متمرکز هستید پارافین شمع را درون ظرف آب بچکانید.

۵- اشکالی که درون ظرف آب شکل گرفته را از طریق راهنمای زیر تفسیر کنید.

تعبیر اشکال در فال شمع روزانه آنلاین

دسته اول اشکال فال شمع در آب

لوبیا:از بروز مشکلات مالی برای شما خبر می دهد.فنجان:خبر از نزاع تلخ با یک آشنا دارد.زنگ:خبر از برگزاری یک عروسی و جشن دارد.سگ:نشان از کمبود عزت نفس در شماست.پل:راهی جدیدی جلوی شما قرار می گیرد بهتر است در این راه قدم بگذارید و ریسک کنید.گربه:نشانه داشتن دوست و رفیق ناباب که بهتر است از او دوری کنید.شمع:حکایت از این دارد که تغییر و رشد معنوی رخ داده و یا روی خواهد داد.حلقه:خبر از رفع دشمنی و کدورت و آشتی می دهد.ابر:چیزی یا کسی شما را تهدید می کند بهتر است احتیاط کنید.جارو:نشانه وقوع تغییرات جدید جسمی و روحی در شما خواهد بود.زنجیر:راه درستی را  برگزیده‌اید و به این مسیر ادامه دهید.رختخواب:تعطیلات پیش روی شما به خوبی سپری خواهد شد.تاج:از بیماری و ناخوشی خبر می دهد.پرنده:خبر های تازه به شما خواهد رسید.گوش:به محیط اطرافتان بیشتر توجه کنید، یک فرصت و پیشرفت شغلی در راه است.توپ :از حل شدن مشکل در آینده نزدیک حکایت دارد.

 

دسته دوم اشکال فال شمع سریع و تعبیر آن

قلب: نشانه ای از برقراری یک رابطه‌ی عاشقانه است.روح:فردی از گذشته ی شما باخبر شده است.نردبان: نگرش خود را نسبت به یک دوست تغییر دهید.ماهی: شما مورد تحسین قرار خواهید گرفت.ماه: نشان از خوش اقبالی و پول بیشتر است.قیچی: نشان جدایی یا طلاق است.کلاه: یک تغییر مکان در راه است.کوه: نشان از دوست خوبی در اطرافتان که مایل به کمک به شماست، کمکش را قبول کنید.سنجاق: امکان دارد معشوق شما عاشق فرد دیگری شود.پر: خوشحال باشید زیرا مشکلات شما به زودی حل خواهد شد.حلقه: منتظر ازدواج در آینده ای نزدیک باشید.لوله: نشانه ی وقوع آشتی و صلح است.خانه: از رسیدن روزها و اوضاع بهتر خبر میدهد.بادبادک: آرزوهای شما به زودی به واقعیت بدل می شود.علف: خبر از رسیدن خوشبختی می دهد.تخم مرغ: نشانه ی تحولات جدید در زندگی شماست.

 

دسته سوم اشکال  فال شمع واقعی با یک نشان و تفسیر آن

جادوگر:خبر از وقوع خطری دارد که  خنثی خواهد شد.کرم:در محیط کسب و کارتان بیشتر حواستان را جمع کنید.چرخ:شخصی که از او دور هستید، به سوی شما باز خواهد گشت.آفتاب:خبر از سعادت و خوشبختی دارد.درخت:در زمان مناسبی برای انجام نیت خود هستید، در این راه قدم بردارید.جدول:از رسیدن روزی بسیار خبر میدهد.تار عنکبوت:همه چی بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.چتر:مشکلی در راه است، مراقب باشید.ستارهخبر از خوشبختی و سعادت می دهد.مار:دشمنانتان قصد آسیب زدن به شما را دارند، بیشتر محافظت کنید.

جمع بندی

همانطور که در مقدمه این پست اشاره شد از فال شمع برای پیش بینی رویداد ها و اتفاقات آینده استفاده می شود. هرچند این فال اخبار درستی از آینده دارد ولی عار از خطا نیست.

اگر جزو افرادی هستید که به معنی واقعی کلمه اعتقاد کاملی به فال ها و من جمله فال شمع دارید بدانید که تنها خداوند است که به حال و گذشته و آینده ما واقف است.

فال شمع فردا

 نماد ماهماه تولدتعبیر دقیق فال شمع♈فال شمع روزانه متولدین فروردین ماهبزودی مسیری را در زندگی انتخاب خواهید کرد که مثبت و روشن است و با نتیجه ای عالی همراه است. تردید به خود راه ندهید.♉فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت آرامشی را در انتظار دارید در زندگی تان حاکم شود, این آرامش را بزودی در اوضاع و شرایط زندگی خود شاهد خواهید بود.♊فال شمع روزانه متولدین خرداداگر در تصمیمی تردید و دودلی دارید, در انجام آن کمی تاخیر و درنگ نمایید و در زمانی مناسبتر و شرایطی آرامتر تصمیم خود را بگیرید.♋فال شمع امروز متولدین تیرپیغام و خبری شادکننده و مثبت به شما خواهد رسید که شما را به اندازه یک عروسی خوشحال و شادمان می سازد.♌فال شمع امروز متولدین مرداد یک سند یا قرارداد تجاری و قانونی بزرگ را امضا خواهید کرد و با امضای این سند یا قرارداد تغییرات مثبت بسیاری را در زندگی خود شاهد خواهید بود.♍فال شمع امروز متولدین شهریوردرمورد مسائل عشقی با دقت و مراقبت سخن بگویید و شخصی را دلسرد نکنید ،اگر از همکار یا همکلاسی خود خوشتان می آید حتما با او در میان بگذارید♎فال شمع واقعی متولدین مهرشما فردی جسور ی هستید وبه هرچه اراده کنید می رسید، چون توکل شما همواره به خداست ،به خواسته و نیاز قلبی خود خواهید رسید. اگر جدایی یا از دست دادن داشتی دوباره وصال خواهید داشت♏فال شمع واقعی متولدین آبانقضاوت نادرست و غیر عادلانه ای درباره شخص شما می شود اما از شما دلجویی خواهد شد، پاسخ به پیشنهاد او به کل زندگیت تاثیر خواهد گذاشت♐فال شمع واقعی متولدین آذراگر در تصمیمی تردید و دودلی دارید, در انجام آن کمی تاخیر و درنگ نمایید و در زمانی مناسب‌تر و در شرایطی آرامتر تصمیم خود را بگیرید.♑فال شمع جدید متولدین دیشرایط زندگی شما به یکباره و ناگهانی به شرایطی بسیار عالی تبدیل خواهد شد و به یک مقام بالا و موقعیتی برجسته نائل خواهید شد.♒فال شمع جدید متولدین بهمناز مسئله ای که باعث ترس و واهمه شده یا می شود نگرانی له خود راه ندهید چون این مسئله یا این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید برطرف خواهد شد.♓فال شمع جدید متولدین اسفند در آینده ای نزدیک از توجه (احساسی) شخصی نسبت به خودتان احساس خوشبختی بسیاری خواهید نمود.

برچسب ها

,

مطالب مشابه را ببینید!