فانی لند‌

فال هفتگی شما: نگاهی هیجان انگیز به آنچه هفته آینده در انتظارتان است! ☀️ – مجله تصویر زندگی

در بخش انواع فال و طالع بینی مجله فانی لنددر کنار فال هفته پی ام سی و فال هفته عشق❤️ با فال هفتگی میلادی در خدمت شما همراهان همیشگی مجله هستیم. سعی می کنیم اول هر هفته این فال رو برای شما آماده کنید تا بتونید نیم نگاهی به فال هفته آینده و اتفاقاتی که شرایط کیهانی براتون رقم میزنه داشته باشید.

فال هفته میلادی (فال هفته بعد)

Your Weekly Horoscope

♈ فال هفتگی میلادی برای متولدین فروردین:

خوش بینی های اخیرتان در مورد یک موضوع خاص ممکن است آنقدر که آرزویش را می کنید به خیر و خوشی ختم نشود. بهتر است در کار یا روشی که در پیش گرفته اید تجدید نظر کنید و با تامل و تعمق بیشتری به آن بپردازید. بدون اینکه عجله کنید، جوانب مختلف این موضوع را بررسی کنید و در صورت نیاز، روش های خود را تغییر دهید تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. در روابط عاطفی تان کاسه داغ تر از آش نشوید و از خودگذشتگی های بی مورد که توقع جبران دارند، پرهیز کنید. توقعتان را از خودتان و دیگران کم کنید و به جای کلافگی و ناراحتی به خاطر اشتباهات، به خودتان حق اشتباه کردن بدهید. همه انسان ها اشتباه می کنند و این بخشی از زندگی است. در مورد کاری که می خواهید شروع کنید، بهتر است قبل از هر اقدامی از خودتان بپرسید که آیا برای عواقب و مسئولیت های آن آمادگی دارید یا نه. با سنجش دقیق شرایط و در نظر گرفتن تمام جوانب، تصمیم درست را اتخاذ کنید.شخصی به شما اطمینان کرده و با شما درد و دل کرده است. حواستان را جمع کنید و رازدار این شخص باشید.

❤️❤️❤️

♉ فال هفتگی میلادی برای متولدین اردیبهشت:

نگرانی های بی موردی ذهن شما را مشغول کرده است. به جای اینکه غرق در افکار منفی شوید، با دیدی مثبت به آینده بنگرید و منتظر بمانید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. انجام کاری ظاهراً مشکل به شما سپرده می شود. اما نگران نباشید، شما به خوبی از پس این کار بر می آیید. فقط کافی است که به توانایی های خود ایمان داشته باشید و با تلاش و پشتکار کارتان را انجام دهید. در مورد نیتتان با دیگران همانطوری رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند. با احترام و مهربانی با دیگران برخورد کنید و انتظار داشته باشید که آنها نیز همین رفتار را با شما داشته باشند. از شخصی که برایتان بسیار عزیز است دلخورید. قهر و کدورت را کنار بگذارید و سعی کنید با او آشتی کنید. روابطتان با این شخص بسیار با ارزش است و نباید به خاطر دلخوری های جزئی آن را از دست بدهید. این هفته به یک پیشنهاد کاری یا سرمایه گذاری که به شما می شود، فعلا پاسخ منفی بدهید. قبل از اینکه تصمیمی در مورد این پیشنهاد بگیرید، کمی بیشتر تحقیق و بررسی کنید و از جوانب مختلف آن را بسنجید. شما عاشق هستید و دلتان پاک است. در مورد عشقتان صبر و تحمل داشته باشید. اوضاع به زودی روبه راه خواهد شد و همه چیز بر وفق مرادتان خواهد بود.

❤️❤️❤️

♊ فال هفتگی میلادی برای متولدین خرداد:

در مورد نیتی که دارید، چاره ی کار حسادت ورزیدن، غصه خوردن و یا دست روی دست گذاشتن نیست. اگر می خواهید به آنچه که می خواهید برسید، باید بلند شوید و با همت و تلاش به دنبال آن بروید. یادتان باشد که با غم و غصه و ناامیدی هیچ کاری درست نمی شود. دست روی دست گذاشتن جز اتلاف وقت و هدر دادن عمرتان چیزی برایتان به ارمغان نمی آورد. از یک موقعیت ظاهراً از دست رفته به نفع خود استفاده کنید. این فرصت می تواند به شما کمک کند تا از مشکل تازه ای که به وجود آمده عبور کنید. با گفتن حرفی روند کارها برایتان آسان تر خواهد شد. از قدرت کلام خود برای حل مشکلات و رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. تغییراتی در وضعیت ظاهری محل کار یا زندگی شما بوجود می آید که این تنوع موجب افزایش انگیزه و بالا بردن روحیه تان می شود. در مواردی که لجبازی می کنید و بر حرف خود اصرار دارید، کمی تأمل کنید و ببینید که آیا واقعا حق با شماست یا نه. گاهی اوقات لجبازی فقط باعث اتلاف وقت و پشیمانی شما می شود. با منطق و عقل تان بر احساسات تان غلبه کنید و قبل از قضاوت و تصمیم گیری، به حرف های دیگران با دقت گوش فرا دهید و آنها را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنید. پیشنهاد شغلی جدیدی دریافت خواهید کرد که برای شما فرصتی مناسب جهت پیشرفت و ارتقای شغلی خواهد بود. این پیشنهاد را به دقت بررسی کنید و در صورت مناسب بودن، از آن استقبال کنید.

♋ فال هفتگی میلادی برای متولدین تیر:

برای شخصی در اطرافتان بیش از حد نگران هستید. این نگرانی ها بی مورد است و او به اندازه ی کافی از خود و اوضاعش مراقبت می کند. به جای اینکه نگران او باشید، به فکر حل مشکلات خودتان باشید. از انجام یک معامله که به زودی انجام خواهید داد، احساس رضایت و خوشحالی خواهید کرد. این معامله برای شما سودمند خواهد بود. به دلیل شرایطی مجبور می شوید سفری را که در نظر داشتید، به تعویق بیندازید. از این موضوع ناراحت نشوید، زیرا این فرصتی برای شماست تا برنامه هایتان را دوباره مورد بازی بینی قرار دهید به زودی با ورود یک نو رسیده به زندگی تان، نور و برکت به زندگی تان سرازیر خواهد شد. این اتفاق می تواند باعث شادی و خوشبختی شما و اطرافیانتان شود. چیزی که مدت ها به دنبالش می گشتید را پیدا خواهید کرد. این اتفاق می تواند شما را بسیار خوشحال کند و زندگی تان را تحت تاثیر قرار دهد. در مورد مسئله ای احساس می کنید که حق تان ضایع شده است. برای احقاق حق خود به جای اینکه دست به اقدامات خشونت آمیز و پرخاشگرانه بزنید، با یک اعتراض ساده و منطقی می توانید به خواسته ی خود برسید. در مورد مسئله ای خانوادگی هوشیار باشید و اجازه ندهید از سادگی تان سوء استفاده شود. با دقت و زیرکی عمل کنید و از منافع خود دفاع کنید.

❤️❤️❤️

♌ فال هفتگی میلادی برای متولدین مرداد:

در مورد مسئله ای که در محیط کارتان به وجود آمده است، شاید این هفته تمام استرس ها به طور کامل از بین نرود، اما مطمئناً به یافتن راه حل نزدیک تر خواهید شد. صبور باشید و با تلاش و پیگیری به دنبال حل این مشکل باشید. سعی نکنید به زور از چیزی که به شما مربوط نیست سر در بیاورید. کنجکاوی بیش از حد در مورد مسائل دیگران می تواند برای شما دردسر ساز شود. تکیه کردن به یک دوست قدیمی و مشورت با او در مورد مشکلی که دارید، می تواند راه حل مناسبی باشد. دوستان قدیمی تجارب ارزشمندی دارند و می توانند راهنمایی های مفیدی به شما ارائه دهند. این روزها همه چیز برای شما متفاوت است. از این تغییرات نترسید و آنها را به عنوان فرصتی برای رشد و پیشرفت در نظر بگیرید. به زودی از جایی که توقع ندارید، روزی به دستتان خواهد رسید. این اتفاق می تواند باعث خوشحالی و غافلگیری شما شود. در مورد مسئله ای که ذهنتان را مشغول کرده است، حواستان باشد که بحث ها را با هم قاطی نکنید و خودتان را بیهوده در گرداب افکار منفی غرق نکنید. برای حل این مشکل، ابتدا باید آن را به طور کامل و واضح درک کنید و سپس به دنبال راه حل باشید. سعی کنید مسائل و مشکلات خود را به ترتیب اولویت بندی کنید و به جای اینکه به طور همزمان به دنبال حل همه ی آنها باشید، روی حل یک مسئله در یک زمان تمرکز کنید.

❤️❤️❤️

♍ فال هفتگی میلادی برای متولدین شهریور:

این روزها فشار زیادی را بر روی شانه های خود احساس می کنید. اما نگران نباشید، به زودی شخصی به شما کمک خواهد کرد و این فشار تا حد زیادی کم خواهد شد. در مورد نیتی که دارید، تصور می کنید که تمام راه ها را امتحان کرده اید، اما از خودتان بپرسید که آیا واقعاً اینطور است؟ هنوز راه های جدیدی برای رسیدن به خواسته تان وجود دارد که به ذهنتان خطور نکرده است. شنیدن یک حرف ساده از شخصی که برایتان مهم است، می تواند لبخندی بر لبانتان بنشاند و روزتان را به کلی تغییر دهد. به زودی یک کار یا هنر جدید را آغاز خواهید کرد که برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها و موانع، اکنون زمان آن فرا رسیده که به خواسته تان برسید. برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید و از هیچ تلاشی دریغ نکنید. بعد از دریافت یک تماس تلفنی، دست دست و غفلت نکنید و به سرعت پیگیر موضوع آن تماس شوید. این تماس می تواند برایتان بسیار مهم و سرنوشت ساز باشد. برای رفع مشکلات و غم و ناراحتی شخصی که برایتان عزیز است، بسیار تلاش می کنید. او در این شرایط به حمایت و یاری شما نیاز دارد، پس او را تنها نگذارید. در مورد نیتی که دارید، فعلا کمی صبر کنید و عجله نکنید. به زودی زمان مناسب برای اقدام فرا خواهد رسید.

❤️❤️❤️

♎ فال هفته میلادی برای متولدین مهر:

این هفته یک جسله طولانی و پرمحتوا خوهید داشت ، که در ابتدا ممکن است شما را خسته کند، در نهایت راه حل مشکل شما را آشکار خواهد کرد. صبر داشته باشید و به حرف های طرف مقابل با دقت گوش فرا دهید. این روزها ممکن است در انجام هر کاری با انتقادات دیگران روبرو شوید. اما اجازه ندهید این انتقادات شما را ناامید یا دلسرد کند. به جای اینکه بهانه تراشی کنید، به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد خود باشید. از عزیزان خود توقعاتی غیرمنطقی و غیرواقعی نداشته باشید. انتظاراتی که فراتر از توانایی و شرایط آنها است، فقط باعث دلخوری و کدورت در روابط شما خواهد شد. ایده ی خوبی در ذهن دارید که در حال حاضر شرایط لازم برای اجرای آن فراهم نیست. این ایده را یادداشت کنید تا در زمان مناسب از آن استفاده کنید. شادی و غم شما به یکدیگر وابسته است. مراقب باشید که با رفتار و گفتار خود، باعث ناراحتی و دلخوری کسی که به شما علاقه مند است، نشوید. پیشنهادی دریافت خواهید کرد که به نفع شماست. با وجود تردیدهایی که ممکن است داشته باشید، این پیشنهاد را رد نکنید و به طور کامل آن را بررسی کنید. به کسی که خبر خوشی برای شما می آورد، مژدگانی خواهید داد و از او به خاطر این خبر خوش تشکر می کنید.

❤️❤️❤️

♏ فال هفته میلادی برای متولدین آبان:

به خاطر داشته باشید که تعهدی در مورد انجام کاری در موعد مقرر داده اید. در انجام این تعهد کوشا باشید و زیر قول خود نزنید. در انتخاب افراد برای مشورت و راهنمایی، دقت بیشتری به خرج دهید. به دنبال افرادی باشید که در زمینه مورد نظر شما تجربه و تخصص کافی داشته باشند. از مشورت با افرادی که در این زمینه سررشته ای ندارند و ممکن است شما را به اشتباه راهنمایی کنند، خودداری کنید. هنوز فرصت برای جبران اشتباهات و کوتاهی های گذشته وجود دارد. با تلاش و پشتکار می توانید اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. در مورد مسئله ای عاطفی که در آن قرار دارید، از خواسته های خود کوتاه نیایید. اگر در این مورد قاطعیت به خرج ندهید، ممکن است مجبور شوید در آینده از خواسته های دیگری نیز دست بکشید. در محیط کار، قبل از اینکه حرفی را به زبان بیاورید، سعی کنید خودتان را جای شنونده بگذارید و او را درک کنید. با همدلی و درک متقابل می توانید به طور موثرتری با دیگران ارتباط برقرار کنید و منظور خود را به درستی بیان کنید. این هفته، به دلیل یک اتفاق غیرمنتظره، ممکن است در انجام برنامه ها و کارهایتان با کمی تاخیر روبرو شوید.

❤️❤️❤️

♐ فال هفته میلادی برای متولدین آذر:

به زودی توسط فردی، خبرهای مسرت بخشی به شما خواهد رسید که موجب خوشحالی و شادمانی شما خواهد شد. یأس و ناامیدی را از خود دور کنید و به آینده با امید و خوش بینی نگاه کنید. به یاد داشته باشید که ناامیدی سدی در برابر پیشرفت و موفقیت شما است. از گفتن حرفی یا انجام کاری که می ترسید، خودداری نکنید. شجاعت خود را جمع کنید و با قاطعیت بر ترس خود غلبه کنید. به یاد داشته باشید که هیچ چیز غیرممکن نیست و شما می توانید به هر آنچه که می خواهید دست پیدا کنید. با ایراد گرفتن های مداوم و بی مورد، اطرافیانتان را آزرده خاطر نکنید و آنها را مجبور به دروغگویی نکنید. سعی کنید انتقادات خود را به طور سازنده و با لحنی مودبانه بیان کنید. عبور از مرحله ای خاص در زندگی تان، فشار روحی زیادی به شما وارد خواهد کرد. اما به یاد داشته باشید که این سختی ها موقتی هستند و شما می توانید از آنها درس های ارزشمندی بیاموزید. هر روز که می گذرد، از دیروز قوی تر و پخته تر خواهید شد.

❤️❤️❤️

♑ فال هفته میلادی برای متولدین دی:

با غمی که در دل دارید کنار بیایید و دائماً به مرور آن نپردازید. غرق شدن در غم و اندوه نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه باعث تشدید آن نیز خواهد شد. در مورد مسئله ای کاری که تا به حال با دقت و وسواس تمام وظایف محوله را انجام داده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده که نظر و عقیده ی واقعی خود را به طور شفاف و قاطع بیان کنید. از زیر بار حرف زور نروید و کوتاه آمدن را به حد نهایی نرسانید. به جای اینکه فقط نظاره گر غم و اندوه دیگران باشید، با رفتار و کردار صحیح به آنها یاری برسانید تا از این غم رهایی یابند. این هفته، تلاش کنید تا شاد و خوشحال باشید و شادی و طراوت خود را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. صبوری و بردباری خود را افزایش دهید و از دست دیگران به سرعت ناراحت و دلخور نشوید. سعی کنید با سعه صدر و دیدگاهی مثبت به مسائل و مشکلات نگاه کنید. از دوستی ریاکار که باعث رنج و عذاب شما شده است، فاصله بگیرید. بحث و جدل با او فایده ای ندارد و فقط باعث تشدید ناراحتی شما خواهد شد.

❤️❤️❤️

♒ فال هفته میلادی برای متولدین بهمن:

هر اندازه که از خوشبختی در زندگی خود بهره مند شده اید، آن را با دیگران نیز تقسیم کنید. شما یار و غمخوار خوبی برای اطرافیانتان هستید و در این روزها به موقع به کمک یکی از دوستانتان خواهید شتافت. در مورد پیشنهادی که دریافت کرده اید، بسیار دقیق و موشکافانه عمل کنید و تا زمانی که تمام جوانب امر را به طور کامل بررسی نکرده اید، تصمیمی نگیرید. در روزهای آینده، با چالش ها و مسائلی جدید روبرو خواهید شد. برای رویارویی با این مسائل، خود را آماده کنید و با شجاعت و تدبیر از آنها عبور کنید. رازهایتان را در قلب خود محفوظ نگه دارید و از افشای آنها به دیگران خودداری کنید. به زودی مبلغی پول به دستتان خواهد رسید که اوضاع مالی شما را بهبود خواهد بخشید. از حرفی که به شخصی زده اید، راضی و خوشحال هستید و حس مثبتی نسبت به آن دارید. در مورد موضوعی کاری، کمی قاطع تر و جدی تر عمل کنید. در این روزها تمایل بیشتری به تنهایی و خلوت دارید و از معاشرت با دیگران چندان لذت نمی برید.

❤️❤️❤️

♓ فال هفته میلادی برای متولدین اسفند:

برخلاف تصورتان که در مورد یک مسئله خاص خود را بازنده می دانید، اشتباه می کنید. شما در حال حاضر در حال گذراندن دوران سختی هستید، اما یقین داشته باشید که در نهایت پیروز میدان خواهید بود. متاسفانه انجام کاری را که می تواند کمی برایتان دردسر ساز شود، فراموش خواهید کرد. این موضوع به دلیل بی نظمی شما است. به خاطر داشته باشید که این اولین بار نیست که بهای بی نظمی خود را می پردازید. در این روزها مراقب باشید، زیرا ممکن است خطری از بیخ گوشتان عبور کند. برای دفع بلا صدقه بدهید و احتیاط بیشتری در انجام کارهایتان داشته باشید. از بحث و جدل با فردی در اطرافتان که نظراتش با شما مغایر است، خودداری کنید. این بحث ها نه تنها سودی برای شما نخواهد داشت، بلکه باعث دلخوری هر دوی شما نیز خواهد شد. به یاد داشته باشید که تا زمانی که او خودش تجربه نکند، شما را درک نخواهد کرد. این هفته، یک پیشنهاد ساده زندگی شما را دگرگون خواهد کرد و جان تازه ای به شما خواهد بخشید. برای شنیدن این پیشنهاد و استفاده از فرصت های جدید، ذهنتان را باز نگه دارید.

برچسب ها

,

مطالب مشابه را ببینید!