فانی لند‌

فال هفتگی PMC: پیش‌بینی‌های دقیق از ۱۵ تا ۲۱ اردیبهشت، منتشر شده در مجله تصویر زندگی

اگر شما هم از طرفداران پروپاقرص شبکه پی ام سی هستید حتما فال هفتگی که روزهای جمعه از این شبکه پخش می شود رو دیدید. ما هم هر هفته فال pmc و همچنین فایل صوتی اون رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

فال روزانه pmc شنبه ۱۵ اردیبهشت • یکشنبه ۱۶ اردیبهشت • دوشنبه ۱۷ اردیبهشت • سه شنبه ۱۸ اردیبهشت • چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت • پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت • جمعه ۲۱ اردیبهشت

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین : 

کمی راه و روشِ خود را تغییر بدهید تا دیگران هم بتوانند شما را بهتر و بیشتر درک کنند. همه با شما دشمنی ندارند. به نصایح و گفته‌های دیگران درباره‌ی خود بیندیشید و به نکته‌های مثبت عمل کنید. منتظر میهمانی باشید که در زندگی‌تان تاثیر بسزایی خواهد داشت. وقت خود را صرف افکار غیرعملی نکنید؛ واقع بین باشید تا اوضاع روبه راه شود.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: 

در رفتارتان اندازه نگهدارید این قدر لطف نکنید که متوقع بشوید! اگر قصد تغییر شغل دارید حالا بهترین زمان فرا رسیده است. بهتر است از حرف زدن کم کنید و به عمل بیافزایید. حرمت شخصی را که از شما بزرگتر است نگهدارید مبادا آنچه به ذهنتان میرسد به زبان بیارید، بهتر است در صورت شروع بحث مکان را ترک کنید.


♊ فال pmc خردادی ماهی ها : 

این روزها در برابر یک معمای غیر قابل حل گیر کرده‌اید بهتر است اندکی از موضوع فاصله بگیرید، به این ترتیب واقعیت‌ها را بهتر می‌بینید. طبیعت در راه رسیدن به حقیقت می‌تواند یاری‌تان کند گاهی در طبیعت قدم بزنید و وقت خود را با گیاهان بگذرانید. به جای نگرانی خلاق باشید و به راه‌های نرفته فکر کنید.

👳 تفال به حافظ

 ⚡️ فال احساسی

 💥 ماه

 ⭐️ سال

♋ فال PMC دوست تیر ماهی :

اگر شده حتی برای اولین بار خودتان را تکرار نکنید، راجع به حرفی که به شما زده می‌شود بیشتر فکر کنید، پیش از امضای قراردادی مراقب باشید که همه نکات ریز و درشت متن را بخوانید تا فردا پشیمان نشوید، با کسی که درباره تصمیم‌تان از شما انتقاد می‌کند بهتر رفتار کنید، موضوعی را باید پیگیری می‌کردید که با سهل‌انگاری عقب انداختید.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی :

دوست خود را با یک لغزش از کوه اعتماد پرتاب نکنید، یادتان باشد شما هم گاهی ناخواسته در حق دیگران اشتباهاتی کرده‌اید هرقدر کمتر سخت بگیرید دنیا هم به شما کمتر سخت می‌گیرد. خریدتان را همین هفته انجام بدهید. برای جواب دادن به شخصی بهتر است عجله نکنید، هنوز حرف‌هایی است که شما لازم است آنها را بشنوید.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها :

دیگران تمایل دارند در انجام کارهای که می‌کنید سهمی داشته باشند، می‌توانید از ایده‌های آنها برای بهتر شدن کار کمک بگیرید، در کار گروهی درصد موفقیت شما بیشتر است. اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید حالا فرصت مناسبی است آنچه را که نیاز دارید بکار بگیرید و امیدوار باشید، شما اگر شک داشته باشید کارها درست پیش نمیرود.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر :

با شخصی بحثی طولانی خواهید داشت سعی کنید تا حد امکان او را قانع و همراه کنید وگرنه تلاش‌هایتان به هدر میرود. در مورد مساله ای اگر جواب شما منفی است این نه را همین امروز بگویید تا هم خودتان و هم دیگران را از بلاتکلیفی دربیاورید. از لحظه‌های زندگی‌تان استفاده کنید، شما فقط یکبار به دنیا می‌آیید. وقت هدر نکنید.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها :

جابه‌جایی مکانی خواهید داشت از حالا به فکر اسباب‌کشی باشید به جای خوبی خواهید رفت. ازدواجی در خانواده پیش می‌آید. در مورد مسئله ای سعی کنید فرد مورد علاقه‌تان را کلافه نکنید دست از وسواس بردارید تا او هم بتواند راحت‌تر با شما برخورد کند. برای رسیدن به نیتی که در ذهن دارید فعلا باید دست نگه دارید.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر :

روز به روز قدرت خلاقیت شما بیشتر می‌شود. به خودتان شک نکنید اما برای رسیدن به نیتی که در سر دارید هنوز باید راهی طولانی بپیمایید. نگذارید شهرت شما را از راه درست دور کند. اوقات لذت بخش و خوشی برایتان بوجود خواهد آمد. عشق برایتان مهم‌ترین چیز در زندگی‌تان می‌شود از آن واهمه نداشته باشید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى : 

شخصی خوش‌گذران سر راهتان قرار می‌گیرد، چشم‌هایتان را باز کنید و خود را آلوده اون نسازید، هیچ چیز تا زمانی که شما اجازه ندهید ترسناک نیست. سوالی از شما می شود طفره نروید و جواب مشخصی بدهید تا شک و شبهه‌ها بر طرف شود، خودتان را بی‌دلیل درگیر بازی که قواعدش را بلد نیستید نکنید.


♒ فال هفتگی PMC بهمن ماهی ها :

شما بیشتر تمایل دارید تا به کس دیگری اتکا کنید هیچ گاه مستقل بودن را تجربه نکرده‌اید، بهتر است تغییر رویه بدهید چون ممکن است روزی آن تکیه‌گاه دیگر وجود نداشته باشد شما باید بتوانید روی پاهای خودتان بایستید. گذشته شخصی برای شما آشکار می‌شود، محرم بمانید و حرمت را نگه دارید. در همیشه بر روی یک پاشنه نمی‌چرخد.


♓ فال PMC متولدین اسفند : 

موسیقی برای تغییر روحیه و حالتان بسیار خوب است. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است، فقط به خاطر حرف دیگران عجول و شتاب‌زده تصمیم نگیرید، نه تنها برازنده شما نیست بلکه شما را به بازی خطرناکی می‌کشد که نهایتا منجر به از دست رفتن دوستی‌تان می‌شود وارد بحثی شده‌اید که اتفاقا برای شما پایان خوشی دارد.

» دانلود فایل صوتی فال PMC «

زمان پخش فال pmc متغیر است،

سعی می کنیم در اسرع وقت در سایت تصویر زندگی قرار دهیم

Source: PMC TV

فال و طالع بینی به چه معناست؟

فال و طالع‌بینی (به انگلیسی: Divination) پیشگویی آینده، از طریق مشاهده حرکات خورشید، ماه، سیارات و ستارگان است.

فال PMC چه زمانی پخش می‌شود؟

فال pmc به صورت هفتگی جمعه‌ها از شبکه PMC پخش می‌شود و هر هفته در مجله فانی لندبه روز رسانی می شود.

برچسب ها

,

مطالب مشابه را ببینید!