فانی لند‌

مارگو رابی اعلام کرد: در 34 سالگی باردار شدم!

مارگو رابی، بازیگر مشهور استرالیایی و ستاره فیلم پرفروش باربی، در سن ۳۴ سالگی باردار شده و این خبر توسط منابع متعدد تأیید شده است. رابی و همسرش تام اکرلی، که در سال ۲۰۱۳ در پشت صحنه فیلم Suite Française با یکدیگر آشنا شدند، اکنون در انتظار اولین فرزندشان هستند.

تصاویری منتشر شده که رابی را در دوران بارداری نشان می‌دهد که با لباسی سفید در تعطیلات خود در دریاچه کومو ایتالیا دیده می‌شود. این زوج که از سال ۲۰۱۴ با هم آشنا شدند و در سال ۲۰۱۶ ازدواج کردند، علاوه بر زندگی شخصی، در حرفه خود نیز همکاری نزدیکی دارند و شرکت تولیدی LuckyCap Entertainment را مدیریت می‌کنند.

رابی در مصاحبه‌ای درباره شکل‌گیری رابطه‌شان گفت: «من همیشه عاشقش بودم، اما فکر می‌کردم او هرگز مرا دوست نخواهد داشت. وقتی اتفاق افتاد، همه چیز معنا پیدا کرد.»

این زوج علی‌رغم فعالیت در صنعت پرمشغله سینما، تلاش می‌کنند زندگی خصوصی خود را از چشم رسانه‌ها دور نگه دارند. رابی در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۶ گفت: «مهم‌ترین چیزی که از زوج‌های دیگر در این صنعت یاد گرفته‌ام این است که نباید بیش از سه هفته همدیگر را نبینیم.»

اکرلی اخیراً در مصاحبه‌ای گفت که آنها ۲۴ ساعت شبانه‌روز با هم هستند و زندگی و کارشان به طور یکپارچه در هم آمیخته است.

این زوج در پروژه‌های متعددی با هم همکاری کرده‌اند دو در حال همکاری در چندین پروژه جدید هستند.

شرکت آنها که اخیراً قراردادی با برادران وارنر امضا کرده و در حال برنامه‌ریزی برای تولید چندین پروژه جدید از جمله یک فیلم ابرقهرمانی و اقتباسی از بازی ویدیویی The Sims است.

خبر بارداری مارگو رابی، نه تنها برای طرفداران او، بلکه برای دنیای سینما نیز هیجان‌انگیز است و بی‌شک تأثیر قابل توجهی بر مسیر حرفه‌ای این بازیگر موفق خواهد داشت.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!