فانی لند‌

نقش مستقیم برخی نهادها در بالا رفتن آمار تصادفات!

رئیس پلیس راهور فراجا:

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: برخی نهادهای مرتبط، با حوزه تصادفات ترک فعل کرده‌اند و مسبب اصلی افزایش آمار تصادفات شده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار سیدتیمور حسینی در اختتامیه ششمین همایش بین‌المللی مدیریت ایمنی وترافیک که عصر امروز با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و … در سالن همایش‌های نورالرضا برگزار شد، گفت: در این همایش ۶۰ مورد مقاله در کارگاههای مختلف در طی دو روز ارائه شد که قطعا در مدیریت ترافیک هوشمند موثر است و ما از نتایج آن بهره‌خواهیم گرفت.

وی گفت: پلیس راهور بیش از سه دهه است که تلاش کرده تا با استفاده از آخرین  فناوری‌های روز دنیا مانند کمک گرفتن از شرکت‌های دانش بنیان در پرورش دانشجویان متخصص در دانشگاه‌های مختلف مانند علوم انتظامی امین استفاده کند و این مهم سبب شده تا مجموعه انتظامی کشور نقش بسزایی در فراگیری آخرین دستاوردهای حوزه حمل و نقل را شاهد باشد.

رئیس پلیس راهور فراجا با اسفناک بار خواندن آمار جانباختگان سوانح رانندگی در کشور افزود: در طول سال هرآنچه که در توان داشته‌ایم برای تولید ناخالص صرف کردیم اما همه دست آوردهایمان را با این تفاصیل از دست خواهیم داد.

حسینی با انتقاد شدید از برخی نهادهای مرتبط با حوزه تصادفات که ترک فعل کرده و مسبب اصلی افزایش آمار تصادفات شده‌اند گفت: پلیس راهور به عنوان یکی از مهم‌ترین سازمان‌های خدماتی در حوزه ایمنی و ترافیک در تلاش است تا آمار تصادفات را به حداقل برساند.

وی اضافه کرد: ما امیدواریم تا بتوانیم تعداد کشته‌شدگانح ناشی از تصادفات در کشور را تا حدود۱۳ هزار نفر کاهش دهیم و خوب است بدانید که اگر استانداردهای دنیا را رعایت کنیم موفق خواهیم شد شمار کشته‌شدگانمان را به عدد هفت هزار نفر برسانیم که برای تحقق این مهم باید بر انضباط اجتماعی را رعایت کرده و کارهای ویژه در خصوص روانشناختی و جامعه شناسی انجام دهیم.

منبع :

ايسنا

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!