فانی لند‌

نگاهی نو به تکنولوژی: آیفون 16 پرو مکس در مقایسه با آیفون 15 پرو مکس – رویارویی غول‌ها!

طبق گزارش‌های اخیر، آیفون 16 پرو مکس ممکن است اواخر امسال با نمایشگری بزرگ‌تر در مقایسه با نسل فعلی گوشی پرچم‌دار اپل عرضه شود.

اکنون، تصاویری از یک مدل ساختگی برای گوشی ادعا شده در کنار آیفون 15 پرو مکس به صورت آنلاین منتشر شده است. طبق تصاویری که یک افشاگر در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته، صفحه نمایش گوشی امسال می تواند کمی بزرگتر باشد. سری آیفون 16 اپل نیز با یک دکمه اختصاصی ‘Capture’ عرضه می شود که در عکس های فاش شده نیز قابل مشاهده است.

یک منبع اطلاعاتی معروف به Majin Bu (X: @MajunBuOfficial) سه تصویر از آیفون 16 پرو مکس شایعه شده را منتشر کرد. برای مقایسه، تصاویر شامل مدل ساختگی این گوشی، در کنار پرچمدار نسل فعلی این شرکت  یعنی آیفون 15 پرو مکس هستند. طبق گزارش‌ها، آیفون 16 پرو مکس از نمایشگری 6.9 اینچی بهره می‌برد که به این معنی انتظار می‌رود صفحه نمایش آن 0.2 میلی‌متر بزرگ‌تر از مدل قبلی خود باشد.

در حالی که تصاویر نشان از افزایش جزئی در سایز دارند، بعید است که آیفون 16 پرو مکس بسیار بزرگتر از نسل فعلی آیفون 15 پرو مکس باشد. مدل ساختگی به ما ایده ای از حاشیه ها نمی دهد یا اینکه آیا صفحه نمایش ارتقا یافته به شرکت اجازه می دهد وضوح بالاتری ارائه دهد.

همچنین نشان داده شده  که مدل ساختگی فاش شده دارای یک ماژول دوربین عقب است که کمی بلندتر از نمونه بزرگ قبلی آیفون 15 پرو مکس به نظر می رسد. با این حال، هنوز خیلی زود است که بگوییم آیفون 16 پرو مکس دارای دوربین عقب بزرگتر یا بلندتر خواهد بود، بر اساس تصویر یک مدل ساختگی.

یکی دیگر از  موارد افزوده شده به سری آیفون 16، دکمه ضبط  اپل  نیز در واحد ساختگی آیفون 16 پرو مکس قابل مشاهده است. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که هر چهار مدل موجود در سری آیفون 16 احتمالاً به دکمه جدید مجهز خواهند شد، در حالی که دکمه Action در مدل‌های آیفون 15 پرو نیز می‌تواند امسال به آیفون 16 و آیفون 16 پلاس راه پیدا کند.

 

لینک کوتاه مطلب
کپی شد

ما را دنبال کنید

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!