فانی لند‌

نگاهی هیجان‌انگیز به میزان رضایت شهروندان آمریکایی از دولت خود + اینفوگرافیک

اینفوگرافیک زیر، نتایج یک نظرسنجی را که توسط مرکز تحقیقاتی پیو بین ۱۳ تا ۱۹ مارس ۲۰۲۳ انجام شد را به تصویر می کشد. در این نظرسنجی، از ۱۰,۷۰۱ بزرگسال – نماینده جمعیت بزرگسال ایالات متحده – پرسیده شد که از ۱۶ سازمان مختلف دولت فدرال آمریکا رضایت دارند یا نه.

آمریکایی ها سازمان پارک‌های ملی را دوست دارند

به طور کلی، ۱۴ سازمان از ۱۶ سازمان دولتی پاسخ های مطلوب تری نسبت به سازمان های نامطلوب دریافت کردند. از میان آنها، سازمان پارک‌های ملی، خدمات پستی و ناسا همگی تایید بیش از ۷۰ درصد از پاسخ دهندگان را داشتند.

توجه: ارقام گرد شده اند.

فقط وزارت آموزش و پرورش و سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا (IRS) عدم رضایت زیادی کسب کردند و در بین آنها، فقط سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا که زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا است و وظیفه جمع آوری مالیات را در حکومت فدرال ایالات متحده آمریکا برعهده دارد، اکثریت ۵۱ صدر نارضایتی را داشته است.

سازمان خدمات درآمدهای داخلی آمریکا در سال های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته است. طبق مقاله ای در نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۹، هشت سال کاهش بودجه، توانایی این سازمان را برای بررسی دقیق پرونده های مالیاتی ثروتمندان و پرونده های پیچیده تر را متوقف کرده است.

در همین حال، افراد کم درآمد که برای دریافت یارانه‌های حقوق درخواست می‌دهند، بیش از حد با رسیدگی‌ها و حسابرسی‌های مالیاتی روبرو هستند. بر اساس گزارش ها، این گروه از مؤدیان مالیاتی، پنج و نیم برابر بیشتر از میانگین آمریکایی‌ها مورد رسیدگی و حسابرسی قرار می‌گیرند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!