فانی لند‌

نگاهی هیجان انگیز به تست کشش ناتینگ فون 2a: تماشای ویدیویی جذاب!

حدود ۲ هفته از رونمایی Nothing Phone 2a می‌گذرد. گوشی اقتصادی برند Nothing که طراحی خاص‌ش همچنان جالب توجه است. با این ‌حال این بار کیفیت ساخت پایین‌تری دارد. این پایین‌تر بودن کیفیت ساخت از نظر انتخاب متریال بدنه است. با این حال باید دید این تغییر راهبرد آیا در مقاومت دستگاه هم تاثیر دارد یا نه. بیاید با هم ویدئو تست مقاومت ناتینگ فون 2a را تماشا کنیم.

تست مقاومت ناتینگ فون 2a

گوشی Nothing Phone (2a) اولین میان‌رده این برند است، بنابراین باید تغییراتی در طراحی ایجاد می شد. ۲ موبایل قبلی این برند دارای فریم آلومینیومی هستند و قاب پشتی و جلویی از گوریلا گلس استفاده شده است. گوشی Nothing Phone (2a) برای محافظت از نمایشگر دارای شیشه گوریلا گلس ۵ است، فریم آلومینیومی دارد اما قاب پشتی شفاف آن پلاستیکی انتخاب شده است.

آیا این تغییر باعث می شود دوام کمتری داشته باشد؟ بیاید با هم ویدئو تست سقوط Nothing Phone (2a) را تماشا کنیم:

 

همانطور که در ویدئو بالا دیدید، این تست نشان می‌دهد که Nothing Phone 2a دارای مقاومت بسیار خوبی است. با این‌که از فریم دستگاه از ۱۰۰٪ آلومینیوم بازیافتی ساخته شده و بیش از ۵۰٪ از پلاستیک‌های استفاده شده در آن نیز بازیافتی هستند اما خروجی کار جذاب است.

پس از چندین سقوط از زوایای مختلف تقریبا هیچ آسیبی بیشتر از چند خط و خراش ندارد. گوریلا گلس 5 در جلو جدیدترین شیشه ساخت کورنینگ نیست و در سال 2016 عرضه شده اما از عهده این تست بر آمد.

گوشی میان‌رده Nothing Phone (2a) با تراشه دیمنسیتی ۷۲۰۰ پرو رونمایی شد

حتی با این‌که فریم آلومینیومی با رنگ همرنگ بدنه پوشانده شده است (مخصوصاً در نسخه سفید)، پس از سقوط هم رنگ خیلی خوب حفظ شد و حتی قاب پشت پلاستیکی مشکل خاصی برایش پیش نیامد.

نظر شما چیست؟ مقاومت این گوشی میان‌رده ناتینگ را چطور ارزیابی می‌کنید؟

بفرست برای دوستات

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!