فانی لند‌

هفت هشدار ناگفته: چگونه بفهمیم این زن دیگر به دنبال رابطه با شما نیست؟

راهنماتو-گاهی زنان نسبت به رابطه سرد می‌شوند اما بلند اعلام نمی‌کنند. آن‌ها از طریق رفتارشان نشان می‌دهند که دیگر رابطه را نمی‌خواهند. اما نشانه‌های رایجی هست که می‌تواند متوجه سردی آن‌ها در رابطه بشوید.

به گزارش راهنماتو، در این مقاله با شما 7رفتار را به اشتراک می‌گذاریم که معمولا نشانه‌هایی از سرد شدن زنان در رابطه در نظر گرفته می‌شوند.

1.گفت‌وگو را به حداقل می‌رسانند

گفت‌وگو سوخت موتور رابطه است، در غیراینصورت رابطه از حرکت میفتد. حال فکر کنید که سوخت کم‌کم شروع به کم شدن بکند یا حتی بدتر از آن دیگر وجود نداشته باشد. اینجا مشکل آغاز می‌شود. فقط میزان کمی گفت‌وگو نیست که کم می‌شود، کیفیت آن نیز کاسته می‌شود. ممکن است علاقه‌ای به مشارکت در بحث‌ها نداشته باشد، با جواب‌های کوتاه به شما پاسخ بدهد یا از گفت‌وگو با شما اجتناب کند.

این‌ها رفتارهایی است که نشان می‌دهد او دیگر در رابطه با شما سرمایه‌گذاری نمی‌کند.

2.معاشرت‌اش افزایش می‌یابد

شاید در نگاه اول خلاف غریزه به نظر برسد. آیا فردی که از رابطه خسته می‌شود نباید به درون فرو برود؟ همیشه اینطور نیست. اغلب زنان وقتی در رابطه احساس کسالت می‌کنند، اجتماعی‌تر می‌شوند. ممکن است وقت بیش‌تری را دوستان‌شان سپری کنند یا در سرگرمی‌ها و فعالیت‌های جدیدی مشارکت کنند. آ‌ن‌ها به دنبال هیجان و تازگی‌ای می‌گردند که در رابطه فعلی‌شان کسب نمی‌کنند.

3.صیمیت جسمی‌شان تقلیل پیدا می‌کند

فقط رابطه جنسی نیست. هر نوع تماس فیزیکی‌ای از لمس‌های ساده، آغوش گرم یا بوسه‌ دوستانه کاهش پیدا می‌کند. وقتی زنی از رابطه سرد می‌شود، ممکن است از همه این صمیمت‌ها عقب بکشد. فقط از روی خشم این کار را نمی‌کند بلکه این واکنشی ناخودآگاه است که به احساس نارضایتی نشان می‌دهد.

4.اشتیاقی به فعالیت‌های مشترک نشان نمی‌دهد

همه فعالیت‌های مشترک از آشپزی، پیاده‌روی، تماشای برنامه محبوب در تلویزیون در او کاهش پیدا می‌کند. او اشتیاق کم‌تری برای این فعالیت‌های مشترک نشان می‌دهد و ممکن است احساس کسالت در رابطه پیدا کند. به طور کلی از این فعالیت‌ها بدش نمی‌آید، او با شما نمی‌خواهد این کارها را انجام دهد.

5.انتقادش افزایش پیدا می‌کند

انتقاد بخشی از هر رابطه است. انتقاد طبیعی و گاهی بخشی ضروری از رشد است. اما وقتی انتقاد زیاد می‌شود، می‌توان آن را نشانه‌ای از یک مسئله عمیق‌تر دانست. اگر شریک عاطفی‌تان شروع به انتقاد بیش‌تر از شما می‌کند و اگر انتقادهای او به نظر بیش‌تر از سازنده‌ بودن به سمت شدید‌الحن‌ بودن حرکت می‌کند، ممکن است نشانه‌ای غیرمستقیم از کسالت و نارضایتی باشد.

6.همیشه حواس‌اش پرت است

وقتی زنی در رابطه غرق است، توجه‌اش به تمامی به به رابطه است. اما وقتی کسل و خسته می‌شود، ذهنش پرسه‌زن می‌شود. ممکن است وسط گفت‌وگو با شما حواس‌اش پرت چیز دیگری بشود. به نظر می‌رسد که جسم‌اش پیش شماست اما حواس‌ و ذهن‌اش جای دیگری است.

بنابراین اگر مدام متوجه می‌شوید که شریک‌تان در لحظه حاضر نیست یا حواس‌اش مدام پرت می‌شود باید آن را نشانه‌ در نظر بگیرید. مهم است که هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنید.

7.برای آینده دیگر برنامه‌ای ندارد

برنامه‌ریزی برای آینده نشانه‌ای از تعهد و علاقه به رابطه است. نشان می‌دهد که شما در رابطه سرمایه‌گذاری کرده‌اید و درباره آن هیجان‌زده هستید. اما وقتی زنی کسل است، ممکن است دیگر درباره آینده صحبت نکند. دیگر فکرش را خرج رابطه نمی‌کند. این تغییر می‌تواند ظریف باشد. مثلا یک برنامه‌ریزی ساده برای تعطیلات بعدی یا گفت‌وگو درباره خرید کالایی تازه می‌تواند مدام به تعویق بیفتد.

 

 

عاطفه رضوان نیا

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!