فانی لند‌

ویدیوی برجسته: چگونه اوسیک غلبه بر تایسون فیوری را به نمایش گذاشت

الکساندر اوسیک اوکراینی در شب مبارزه بزرگ در عربستان که «مبارزه قرن» لقب گرفت، با رأی داوران به پیروزی دست یافت و تایسون فیوری برای نخستین بار در دوران حرفه‌ای خود شکست را تجربه کرد. اوسیک توانست عنوان قهرمان بلامنازع سنگین وزن جهان را به دست آورد.

کلید پیروزی او، عملکرد خشن و بی‌امانش در راند نهم بود. اوسیک با یک حمله فوق‌العاده و چندین ضربه قدرتمند، فیوری را گیج و سرگردان کرد. بوکسور بریتانیایی در نهایت در حالی که تنها طناب‌های گوشه رینگ از افتادنش جلوگیری می‌کردند، سرگردان در رینگ می‌چرخید تا اینکه زنگ پایان راند، او را نجات داد.

ویدیوی جدیدی از اوسیک منتشر شده که در آن او تایسون فیوری را در طول نبرد پرسروصدایشان زیر رگبار مشت‌های پی‌درپی می گیرد. این ویدیو که از گوشه رینگ گرفته شده، فاش می‌کند که فیوری تا چه اندازه نزدیک به شکست کامل بود.

این ویدیو که در کانال یوتیوب اوسیک از زاویه ای متفاوت این نبرد را نشان می دهد، به هواداران این احساس را می‌دهد که ضربات او چقدر قدرتمند بوده و فیوری چقدر گیج و منگ به نظر می‌رسید.

هواداران به این فیلم واکنش نشان دادند، یکی گفت: «فیوری حتی نمی‌خواست دیگر ادامه دهد.»

دیگری نوشت: «اوسیک مهربان‌ترین بوکسور دوران است. اگر بوکسور دیگری بود، کار را تمام می‌کرد.»

کاربری هم اظهار داشت: «اوسیک ثابت کرده که او بهترین بوکسور این عصر است. فیوری دیگر آن بوکسور سابق نیست.»

شخصی هم نوشت: «داور در آن لحظه بهترین دوست تایسون بود. این کار یک قهرمان واقعی است که با عملکردش حرف می زند.»

در مورد اینکه پیروزی با ناک اوت نبود، اوسیک گفت: «بدون ناک اوت هم مشکلی نیست. من در موردش فکر نمی‌کنم چون ما پیروز شدیم.»

اگرچه فیوری مخالف بود، او در رینگ گفت: «من معتقدم که من برنده آن مبارزه بودم. او چند راند را برد اما من بیشتر راندها بر مبارزه سوار بودم. چه کار می توان کرد، یکی از آن تصمیمات احمقانه در بوکس. ما هر دو خوب مبارزه کردیم، بهترین کاری که می‌توانستیم انجام دهیم. کشورش در جنگ است، بنابراین مردم از یک کشور جنگ‌زده حمایت می‌کنند، اما اشتباه نکنید، به نظرم، من برنده آن مسابقه بودم و من برمی‌گردم.»

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!