فانی لند‌

پیش‌بینی روزانه سرنوشت با فنجان قهوه برای ۲۲ اردیبهشت: کشف حقایق مخفی! ☕ – مجله تصویر زندگی

در ادامه شما را با نحوه گرفتن فال قهوه آشنا خواهیم کرد. همچنین امکان گرفتن فال قهوه تک نیت را برای شما علاقمندان به فال و طالع بینی آماده کردیم.

برای گرفتن فال قهوه آنلاین کافی است نیت کرده و سپس یکی از کارت های زیر را انتخاب نمایید تا نتیجه فال قهوه روزانه شما نمایش داده شود. برای گرفتن مجدد فال نیز روی دکمه آبی کلیک نمایید.

» گرفتن مجدد فال قهوه روزانه «

تاریخچه فال قهوه واقعی

☕️قهوه نوشیدنی ۷۰% مردم دنیا را تشکیل می دهد و بسیاری از ملت ها از قدیم به خواص گوناگون آن پی بده اند. خاصیت آرام بخشی و تسکین قهوه از این ماده، نوشیدنی اصلی و مهم مجالس پذیرایی را ساخته است. ضمن نوشیدن قهوه نوعی سرگرمی و تفنن رایج شد که فال قهوه نام گرفت. در صورتی که تمایلی به دانستن روش گرفتن فال قهوه ندارید می توانید فال قهوه روزانه خود را با کلیک بر روی دکمه زیر ببینید.

زمانی که شما قهوه خود را میل می کنید مقداری مواد غیر حلال و جامدی در ته فنجان باقی می ماند که به اشکال و تصاویر مختلفی شباهت دارند گمان آن می رود که به نحوی ارتباطی بین نوشنده قهوه و این تصاویر وجود دارد که سبب شکل گیری فالی به نام فال قهوه می شود.

تغییر این شکلها نوعی آینده بینی به حساب آمده که حتی مجامع و مراکز و انجمن ها و نشریات مربوط به آن دایر گردیده است.
اساس فال قهوه به اشکال مورد مشاهده در فنجان قهوه مربوط می شود، لکه ها و سایه ها به شکلها نسبت داده شده و برای هر شکل تعبیر خاص قائلند.
در بین اشکال مشاهده شده صورتهای بروج دوازده گانه و بروج فلکی از اهمیت بیشتری برخوردارند. برای پیشگویی دقیق تر فال بیننده می بایست به تفاسیر مربوط به این بروج نیز آشنایی داشته باشد.

باید توجه داشت که شکل بروج می بایست در فنجان تقریبا مشخص بوده باشد. البته وضوح تصاویر در بقیه موارد آنچنان اهمیتی ندارد ولی شکل بروج و نشان دهنده ذات و ساخت درونی فرد می باشد و می بایست واضح و روشن باشد. در تفسیر فنجان شکلهای تیره ملاک می باشند ولی بعضی افراد به اشکال سفید نیز توجه می کنند.

معمولا ته فنجان را در محل دل و پیرامون محل وقوع حوادث و وقایع می دانند؛ طول تصاویر نشانه طول واقعه است؛ از کف فنجان تا لبه آنرا طول یک عمر به حساب می آورند؛ مثلا اگر آبشاری دیدید که ارتفاع آن تا لبه فنجان آمده باشد نشان دهنده این است که موفقیت تا آخر عمر ادامه دارد؛ اگر وسط دیواره فنجان باشد موفقیت تا نیمه زندگی ادامه خواهد داشت.

روش گرفتن فال قهوه و نعلبکی

فال قهوه دو نوع است. یک نوع فقط با نگاه کردن به نعلبکی تعبیر می شود. در نوع دوم که این روزها مورد استفاده است،ابتدا به فنجان سپس به نعلبکی نگاه کرده،تعبیر می شود.

فال قهوه فنجان

کمی از قهوه را بعد از خوردن آن داخل فنجان باقی می گذارند. سپس بعد از گرفتن نیتی نعلبکی بر روی فنجان گذاشته شده و برگردانده می شود. بعد از این که قهوه کمی خنک شده با نگاه کردن به اشکال داخل فنجان تعبیر می شود. بعد از فنجان نوبت نعلبکی است. اضافه های داخل نعلبکی درون فنجان ریخته می شود. و این بار با اشکال داخل نعلبکی فال تعبیر می شود.

بخوانید

فال حافظ آنلاین واقعی با تفسیر دقیق کافی است هنگامی که بر سر دوراهی مانده‌ای و …

فال قهوه نعلبکی

آماده کردن قهوه ته نشین شده: مقداری قهوه خیلی ریز برداشته شده و داخل آب داغ جوشانده می شود. کمی از آبش خورده شده و ته مانده آن که نباید زیاد غلیظ باشد داخل نعلبکی صاف،تمیز و خشک ریخته شده و برای پراکنده شدن ته قهوه به همه جای نعلبکی چند بار در جهات مختلف تکان داده می شود و برای آشکار شدن اشکال در جهات مختلف تکان داده می شود. بعد از آماده کردن قهوه نعلبکی را جلوی خود بگیرید،در ذهن خود خطی از راست به چپ که از وسط نعلبکی بگذرد بکشید و به همین ترتیب خطی خیالی از بالا به پایین طوری بکشید که نقطه تقاطع این دو خط درست وسط نعلبکی باشد.

با نگاه کردن اشکال بالا و پایین خط،معنای آنها را از لیست پایین دریابید. اشکالی که در نعلبکی قهوه آشکار می شود همیشه عیناً مانند اشکال جدول نیست.کسی که فال قهوه می گیرد باید اشکال نعلبکی را به اشکال جدول تشبیه کند. اشکال بالای خطی که ذهنی کشیدیم موثرتر،اشکال پایین خط هم کم تاثیرترند. به همین شکل،اشکال راست و چپ هم به گونه های متفاوت تعبیر می شود. تعبیر یک شکل متفاوت تر از بقیه اشکال است.

ابتدا نیت کنید و پس از نوشیدن قهوه نعلبکی را روی فنجان گذاشته با دقت آن را برگردانید.چند دقیقه بعد فال شما ظاهر می شود.شما می توانید از روی فنجان و یا نعلبکی فال خود را بخوانید. فنجان را در دست راست خود بگیرید. با قطر فرضی آن را به ۴ قسمت تقسیم کنید. حال هر jکه شامل علائم نمادینی است که می توانید آن ها را با تصاویر سمبل مصور در پایین تعبیر کنید.

نمونه سمبل ها در فال قهوه واقعی

قدرت و تاثیر اشکال در فال قهوه برای ازدواج

اشکال بالای خط به خوبی و اشکال پایین خط به بدی اشاره دارند.معنای اشکال بالایی خط قوی تر است.اشکال پایین خط میانی، از نظر قدرت تأثیر کمی دارند.اشکال سمت راست به خوبی و اشکال سمت چپ به بدی و شر معنی می شود.پشت سر هم بودن اشکالی که به خوبی اشاره دارد، به خوبی، پشت سر هم بودن اشکالی که به بدی اشاره دارد به بدی دلالت می کند.

بخوانید

در بخش فال و طالع بینی مجله فانی لنددر کنار فال هفته پی ام …

نکات مهم گرفتن فال قهوه سریع

در فال قهوه فقط یک نیت می شود.برای نگاه کردن و تعبیر اشکال فنجان در جهت عقربه های ساعت گردانیده می شود.اشکال ابتدا به طور مستقل تعبیر می شود و سپس حوادث به یکدیگر ربط داده می شود.نباید ته قهوه داخل فنجان زیاد باقی مانده باشد زیرا اشکال آشکار نمی شود.یک فال قهوه دو بار گرفته نمی شود، بدشانسی می آورد.فنجانی که برای فال قهوه گذاشته شده نباید برگردانده شود و باید روباز بماند.برای گرفتن فال قهوه ،قهوه همیشه باید از یک طرف فنجان نوشیده شود.

فال قهوه روزانه واقعی همراه با تفسیر و تعبیر آن

 نماد ماه

ماه تولد

☕️فال قهوه آنلاین امروز

فال قهوه روزانه متولدین فروردین ماهپرنده: خبر خوش – ملاقاتهای سودمند و شادی بخش – ارمغان خوبی در راه دارید – خبر دهنده بخت و اقبال است♉فال قهوه روزانه متولدین اردیبهشتشتر مرغ: مسافرتی بیاد ماندنی به خارج از کشور در انتظار شماست ،آماده باشید.♊فال قهوه روزانه متولدین خردادچتر نجات: برای موفقیت خود مجبورید از خطر بگریزید و مصون بمانید.♋فال روزانه قهوه متولدین تیرچنگال: در کسب معاش موفق و نیرومند هستید و بر دشمنان غلبه می کنید مخصوصا بر دوستان ناباب.♌فال روزانه قهوه متولدین مردادباز: آسایش – شادی – بشارت دادن – رسیدن به مراد و یافتن مال.♍فال روزانه قهوه متولدین شهریورخط منحنی: دوستان نامناسب – خیانت – دسیسه♎فال قهوه واقعی متولدین مهرپروانه: بیش از حد در خیال و اندیشه بر سر می برید که این باعث ضعف شما خواهد شد – ماجرای عشقی معصوم – شادی های روزانه – بلند پروازی – حساس و ظریف بودن – مهربانی – بوالهوسی♏فال قهوه واقعی متولدین آبانکوزه: به وصال رسیدن – همبستر شدن – نزدیکی.♐فال قهوه واقعی متولدین آذردست در دست بودن یک زن و مرد: ازدواج – مشارکت♑فال قهوه سریع متولدین دیفنجان: در اثر کار و کوشش، نتیجه مطلوب بدست آوردن – هدیه و پاداش گرفتن.♒فال قهوه سریع متولدین بهمنعبادتگاه: نذر – عبادت به جا نیامده – حمایت پروردگار♓فال قهوه سریع متولدین اسفندعقرب: جدائی – هرج و مرج – حسادت – رنج و زحمت و تحمل خسارت.

برچسب ها

,

مطالب مشابه را ببینید!