فانی لند‌

چهره‌ای شکسته و خیره‌کننده: آسیب دیدگی هولناک ماتئوش ربکی، ستاره لهستانی UFC، هواداران را بهت‌زده کرد

ماتئوش ربکی، ستاره لهستانی UFC، تصویری دلخراش از صورت آسیب دیده خود را پس از شکست برابر دیگو فریرا، منتشر کرده است. این مبارز UFC در نخستین شکست خود در UFC و اولین باخت از سال ۲۰۱۴، کاملاً مغلوب فریرا شد. این مبارز لهستانی با این شکست، رکورد ۱۶ برد پیاپی خود را از دست داد که قطعاً برایش کبودی‌ها و آسیب‌های فراوانی به همراه داشت.

ربکی ۳۱ ساله در اینستاگرام، تصویری از صورت متلاشی خود را در حالی که در تخت بیمارستان نشسته بود، منتشر کرد. او پوشیده از خون بود و به نظر می‌رسید نمی‌تواند چشمانش را که ظاهراً کاملاً متورم شده بودند، باز کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این مبارز UFC پس از مبارزه برای انجام سی‌تی اسکن سر و صورت به بیمارستان منتقل شده است.

این تصویر شوکه‌کننده ظاهراً ربکی را ناراحت نکرده، چرا که او آن را با شرح یک کلمه‌ای «زندگی» به اشتراک گذاشت. این عبارت نشان می‌دهد که این مبارز به چنین آسیب‌های وحشتناکی عادت دارد، اما این بدان معنا نیست که هواداران هم عادت کرده‌اند.

بسیاری از هواداران UFC با دیدن این تصویر، در بخش نظرات پیام‌های حمایتی برای این ستاره منتشر کردند.

یکی نوشت: «تو یک مبارزی! آرزوی بهبودی سریع برایت دارم!»

دیگری افزود: «به زودی برمی‌گردی برادر.»

کاربری هم گفت: «تو قوی‌تر برمی‌گردی – ما همه به تو افتخار می‌کنیم.»

و شخصی هم نوشت: «MMA یک ورزش زیباست که در آن شکست‌ها دو برابر دردناک است؛ در قلب و در بدن.»

شکست ربکی با توجه به رکورد درخشانش، شوکه‌کننده بود. در حالی که حریف او فریرا ۳۹ ساله، رکورد برد خود را به دو مسابقه رساند، پیش از این سه بار متوالی شکست خورده بود.

این مبارز برزیلی نیز دلیل زیادی برای جشن گرفتن داشت، چرا که جایزه بهترین عملکرد شب را برای پیروزی ناک اوت برابر ربکی دریافت کرد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!