فانی لند‌

چهره‌ای که می‌درخشد: دگرگونی باورنکردنی سلنا گومز از 2008 تا 2024 در آیینه مجله تصویر زندگی

به احتمال زیاد با مقایسه عکس‌های سلنا از سال ۲۰۰۸ تاکنون متوجه تغییر چهره و عمل‌های زیبایی او شده‌اید!! و حتما این سوال ذهن شما را درگیر کرده است که سلنا گومز کدام عمل‌های زیبایی را انجام داده است؟

حالا ما در این مقاله می‌خواهیم شما را با عمل‌های زیبایی سلنا گومز آشنا کنیم و پرده از این راز بزرگ برداریم. در ادامه با ما همراه باشید:

عمل های زیبایی سلنا گومز بسیار طبیعی است که حدس زدن آن کار آسانی نیست. ولی با مقایسه کردن عکس‌های او متوجه تغییر اجزای صورت و عمل‌های زیبایی سلنا خواهید شد که در ادامه با جزئیات به آن اشاره شده است:

عمل لیفت ابرو سلنا گومز

یکی از عمل‌های زیبایی سلنا گومز عمل لیفت ابرو و پیشانی است که با این عمل زیبایی فاصله بین چشم و ابرو سلنا بیشتر و چروک‌های قسمت پیشانی او نیز کمتر شده است. البته به نظر می‌رسد که سلنا عمل لیفت ابرو را همزمان با تزریق بوتاکس پیشانی انجام داده است و یکی دیگر از دلایل بالا رفتن ابروهای او تزریق بوتاکس است.

تزریق ژل لب و فیلر

علاوه بر همه این موارد اگر به عکس بالا دقت کنید متوجه حجیم تر شدن لب‌های سلنا گومز می‌شوید که این مورد فقط با تزریق ژل لب امکان دارد. همچنین در قسمت گونه و چانه به احتمال زیاد تزریق فیلر انجام داده است.

عمل نوک بینی یا تیپ پلاستی

عمل نوک بینی یا همان تیپ پلاستی یکی دیگر از جراحی‌هایی است که بیشتر افراد معتقدند سلنا انجام داده است، زیرا با مقایسه عکس‌های سلنا از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۲۴ متوجه تغییر نوک بینی و کوچک شدن آن می‌شوید. ولی تیغه روی بینی او تغییر نکرده و به همین دلیل نمی‌توان گفت عمل رینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی را به طور کامل انجام داده است.

یکی از نکات مهم عمل‌های زیبایی سلنا گومز، طبیعی بودن جراحی‌ها است که هیچ کدام مصنوعی و بیش از حد نیست و همین مورد باعث شده است تا چهره طبیعی او حفظ شده و تغییر چندانی نکند. در عکس زیر می‌توانید مقایسه چهره سلنا گومز از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۲۴ را مشاهده کنید:

سلنا گومز در سال ۲۰۰۷

سلنا گومز در سال ۲۰۰۷، در ۱۴ سالگی به نظر می‌رسد که هیچ عمل زیبایی و آرایشی انجام نداده است و فقط کمی ابروهایش را کشیده تا نازک‌تر به نظر برسد. به غیر از این مورد، شاهد رنگ موی طبیعی، لب و دندان‌های نچرال او هستیم.

سلنا گومز در سال ۲۰۰۸

سلنا در سال ۲۰۰۸ آرایش کردن را به تدریج شروع کرد و از ریمل و خط چشم دخترانه مناسب سن استفاده کرد. ولی همانطور که در عکس فوق مشاهده می‌کنید تا به این سن هیچ عمل زیبایی روی صورت و بدن خود انجام نداده است.

سلنا گومز در سال ۲۰۰۹

سلنا گومز در سال ۲۰۰۹ کمی نسبت به سال‌های قبل خود تغییرات داشت. در عکس زیر شاهده رنگ موهای قهوه‌ ای طلایی او هستید که باعث تغییر چهره او شده است.

استایل هالیوودی سلنا گومز سال ۲۰۱۰

در سن ۱۷ سالگی استایل سلنا کمی جذاب‌تر شد و آرایش بیشتری انجام می‌داد. همچنین برای برنامه‌ های مختلف موهای خود را شنیون کرده و یا از اکستنشن مو استفاده می‌کرد.

سلنا گومز در سال ۲۰۱۱

آرایش سلنا گومز در سال ۲۰۱۱ تغییر چشمگیری داشت و همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید از سایه روشن، بالم لب، کرم پودر و براق‌ کننده صورت و بدن استفاده کرده است.

سلنا در سال ۲۰۱۲

در سال ۲۰۱۲ و با شروع حرفه موسیقی پاپ، چهره و آرایش او تغییرات زیادی پیدا کرد و علاوه بر آن موهای سلنا از حالت موج‌دار به لخت تغییر حالت پیدا کرد.

سلنا گومز در جوایز موسیقی بیلبورد ۲۰۱۳

سلنا در سال ۲۰۱۳ با تغییرات چشمگیر همه را شگفت زده کرد و در آرایش خود سعی می‌کرد از خط چشم کشیده و دنباله‌دار استفاده کند.

سلنا گومز در سال ۲۰۱۶

طولی نکشید که سلنا گومز به صورت طبیعی و نچرال خود برگشت و از آرایش ملایم استفاده می‌کرد. در مقایسه با سال ۲۰۱۲ ابروهای او نازک و بلندتر شده و به نظر می‌رسد از تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابروهای خود استفاده کرده است.

سلنا گومز در جوایز موسیقی آمریکا ۲۰۱۷

در سال ۲۰۱۷ سلنا گومز با موهای طلایی و روشن خود همه را شگفت زده کرد. یکی دیگر از تغییرات اصلی و عمل های زیبایی سلنا گومز در سال ۲۰۱۷ تزریق ژل لب است که در عکس فوق به طور واضح قابل مشاهده است.

عمل های زیبایی سلنا گومز در سال ۲۰۱۸

سلنا در سال ۲۰۱۸ موهای خود را به حالت و رنگ اولیه خود تبدیل کرد و به نظر می‌رسد علاوه بر تزریق ژل لب، صورت او کمی پر به نظر می‌رسد که می‌تواند نتیجه تزریق فیلر به صورت و گونه باشد. با این حال سلنا گومز در مورد عمل‌های زیبایی انجام داده خود به هیچ عنوان حرفی نزده است.

سلنا گومز در جوایز موسیقی آمریکا ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ چهره سلنا گومز پخته‌ تر شده و به نظر می‌رسد ابروهای او نسبت به سال‌های قبل پهن‌ تر شده است.

سلنا گومز در جوایز زیبایی هالیوود ۲۰۲۰

سلنا گومز برای اولین حضور روی فرش قرمز در سال ۲۰۲۰ از موهای چتری برای استایل خود استفاده کرد که چهره او را بسیار زیبا کرده است. ولی یکی از دیگر از تغییرات مهم سلنا، عمل زیبایی لیفت ابرو و شقیقه است که با کمی دقت متوجه افزایش فاصله بین چشم و ابرو او خواهید شد.

سلنا گومز در جوایز انتخاب منتقدان ۲۰۲۲

سلنا گومز در سال ۲۰۲۲  علاوه بر جراحی لیفت پیشانی و ابرو، عمل زیبایی دیگر انجام داده است. با دقت در عکس سلنا گومز متوجه کوچک شدن نوک بینی او شده که به احتمال زیاد عمل تیپ پلاستی یا نوک بینی انجام داده است.

عمل های زیبایی سلنا گومز در سال ۲۰۲۳

در سال ۲۰۲۳ عمل‌های زیبایی سلنا گومز که شامل عمل نوک بینی (تیپ پلاستی)، عمل لیفت ابرو و پیشانی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل لب و فیلر صورت است را به طور واضح مشاهده کنید.

تقریبا ۹۰ درصد از سلبریتی‌ها عمل زیبایی بینی را انجام داده‌اند. اما تاکنون سلنا گومز در هیچ مصاحبه‌ای به هیچ کدام از عمل‌های زیبایی خود اشاره نکرده است. طبق آمار جهانی تعداد جراحی زیبایی بینی ایران ۴% از کل دنیاست که ایران را در صدر متقاضی عمل جراحی بینی قرار داده است. دانستن نکات مهم عمل بینی و مشاوره حرفه‌ای می تواند به شما در انجام این جراحی نسبتا سخت کمک کند. برای دریافت اطلاعات کافی از انواع مدل بینی اولیه، انواع عمل زیبایی بینی، دریافت مشاوره تخصصی و رزرو اولین نوبت رایگان با بهترین جراحان زیبایی بینی در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، رشت و … به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!