فانی لند‌

چگونه تبلیغات مزاحم را از گوشی‌های شیائومی پاکسازی کنیم؟ راهنمای ویدئویی

به درخواست بسیاری از کاربران تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به ارائه راهکارهایی مفید جهت حذف تبلیغات شیائومی بپردازیم…

ویدئو آموزشی حذف تبلیغات شیائومی در MIUI 14راهکارهای حذف تبلیغات شیائومی

بعد از تنها یک بار استفاده از گوشی‌ شیائومی خیلی زود متوجه خواهید شد که رابط کاربری این برند در قسمت‌های مختلف؛ از مدیریت فایل‌ها گرفته تا برنامه‌ی پخش فیلم و موسیقی، شما را با دریایی از تبلیغات روبه‌رو می‌کند. ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که برای حذف تبلیغات شیائومی چه کاری می‌توان انجام داد؟ خوشبختانه امکان حذف تبلیغات گوشی شیائومی با روش‌های بسیار ساده وجود دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم که تبلیغات هر بخش را از کدام قسمت حذف کنید.

اگر قصد دارید مدل جدیدی از این برند و یا حتی برندهای دیگر را خریداری کنید در فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا می‌توانید لیست قیمت گوشی های جدید از برندهای مختلف را مشاهده کرده و بعد از مطالعه بررسی تخصصی همچنین ویدئو ارزش خرید آنها اقدام به خرید کنید.

حذف تبلیغات گوگل پلی در گوشی شیائومی

هر چند که در مقاله‌ی حذف تبلیغات گوگل روی گوشی این موضوع را کامل‌تر آموزش داده‌ایم، اما برای کاربرانی که به دنبال یک راهکار ساده می‌گردند، راه‌حل زیر را توصیه می‌کنیم:

وارد فروشگاه گوگل‌پلی شوید.به بخش منو رفته و گزینه‌ی تنظیمات را انتخاب کنید.بسته به نوع گوشیتان یکی از گزینه‌های Google Play Version یا About Play Store را خواهید دید؛ روی آن کلیک کرده و جدیدترین نسخه‌ی این برنامه را دریافت کنید.دوباره به تنظیمات برنامه بازگشته و این بار روی گزینه Ads یا Ads preferences کلیک کنید.گزینه‌ای شبیه به Opt out of ads personalization را پیدا کرده و آن را غیرفعال کنید.

حذف تبلیغات موزیک پلیر شیائومی

قطعاً شما هم دوست دارید که موزیک پلیر شیائومی بدون تبلیغ کار کند. شیائومی برای این کار، یک گزینه‌ی اختصاصی برای کاربران قرار داده تا به راحتی، جلوی نمایش تبلیغات اضافی را بگیرند.

اگر این سؤال شماست که چگونه تبلیغات موزیک شیائومی را ببندیم در مسیر زیر ما را همراهی کنید:

اپلیکیشن موزیک را باز کنید.به بخش منوی برنامه رفته و گزینه‌ی Settings را انتخاب کنید.به بخش “Advanced settings یا تنظیمات پیشرفته” رفته و گزینه‌های “Online content service یا خدمات محتوای آنلاین” و  “Show ads یا نمایش آگهی” را غیرفعال کنید.

قیمت ویژه: ۱۴,۳۸۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت

قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

قیمت ویژه: ۶ تومان

گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

قیمت ویژه: ۱۲,۷۸۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

قیمت ویژه: ۶ تومان

گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت

قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان

گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

حذف تبلیغات بازی در گوشی شیائومی

برای حذف تبلیغات بازی در گوشی شیائومی آسان‌ترین راهی که به شما پیشنهاد می‌کنیم این است که اینترنت خود را خاموش کنید، البته اگر بازی به صورت آفلاین اجرا می‌شود.

طبیعتاً اگر قصد بستن تبلیغات در بازی‌های آنلاین را دارید، خاموش کردن اینترنت به شما کمکی نمی‌کند. در این مواقع، تغییر آی‌پی، استفاده از مسدودکننده‌های تبلیغات و… می‌توانند بهترین راهکار برای شما باشند. در این خصوص، در مقاله‌ی حذف تبلیغات بازی ها بهترین راهکارها را آموزش داده‌ایم.

بستن تبلیغات شیائومی از طریق تنظیمات

احتمالاً می‌پرسید که از طریق تنظیمات، چگونه تبلیغات گوشی شیائومی را حذف کنیم آیا این راهکار ۱۰۰ درصد پاسخگوست؟ در واقع، روشی وجود ندارد که با آن بتوان جلوی تمام تبلیغات را گرفت، اما این کار می‌تواند حجم انبوهی از تبلیغات را مسدود کند.

دو روش مختلف برای بستن تبلیغات شیائومی از طریق تنظیمات وجود دارد که توصیه می‌کنیم هر دو را انجام دهید:

در روش اول، شما می‌بایست تبلیغات سیستمی رابط کاربری شیائومی (MSA) را غیر فعال کنید:تنظیمات را باز کنیدبه بخش “Passwords & Security یا گذرواژه و امنیت” برویدگزینه‌ی “Authorization & revocation یا اجازه دادن و ابطال” را انتخاب کنیدگزینه‌ی MSA را پیدا کرده و آن را غیرفعال کنیدچند ثانیه صبر کرده و سپس با کلیک روی “Revoke یا ابطال” این پروسه را تایید کنید

این بار برای حذف تبلیغات در گوشی شیائومی شما می‌بایست مسیر دیگری در تنظیمات را دنبال کنید. این راهکار جلوی نمایش حجم زیادی از آگهی‌های شخصی و بی‌مورد را می‌گیرد:

تنظیمات را باز کنیدبه بخش “Password & security یا گذرواژه و امنیت” برویدگزینه‌ی “Privacy یا امنیت” را انتخاب کنیدروی “Ad services یا خدمات آگهی” بزنیدگزینه‌ی “Personalized ad یا شخصی‌سازی آگهی‌های MIUI” را خاموش کنید.

اما داستان به همین جا ختم نمی‌شود و در قسمت‌های دیگری نظیر دانلودها، امنیت، برنامه موسیقی، فیلم و همین‌طور مدیریت برنامه‌ها باید گزینه‌های مختلفی را برای حذف تبلیغات گوشی شیائومی غیرفعال کنید.

حذف تبلیغات در گوشی شیائومی از قسمت دانلود‌ها

برای حذف تبلیغات در گوشی شیائومی برنامه‌ی «Downloads» را باز کرده و سپس:

به بخش منو رفته و تنظیمات را انتخاب کنید.گزینه «Show recommended content یا منابع پیشنهاد شده» را غیر فعال کنید.

از قسمت Security چگونه تبلیغات شیائومی را حذف کنیم ؟

حذف تبلیغات اینترنتی روی گوشی شیائومی در برنامه‌ی Security یا همان امنیت، کار سختی نیست تنها کافی است که:

وارد برنامه‌ی security شوید.آیکون تنظیمات در گوشه را پیدا کرده و روی آن بزنید.گزینه‌ی “Receive recommendations یا دریافت پیشنهادات” را خاموش کنید.در همین صفحه، گزینه‌ی “Cleaner یا تنظیمات پاکسازی کننده” را هم انتخاب کرده و اینبار “Receive recommendations یا دریافت پیشنهادات” را غیرفعال کنید.

در قسمت بعدی روش حذف تبلیغات در گوشی شیائومی در برنامه‌های موسیقی و فیلم را بیان می‌کنیم.

قطع تبلیغات شیائومی از برنامه فیلم

این امکان برای کاربران وجود دارد که از طریق برنامه‌ی “Mi Video” به قطع کردن تبلیغات شیائومی بپردازند:

برنامه Mi Video را باز کنید.روی آیکون پروفایل ضربه زده و تنظیمات را انتخاب کنید.گزینه‌ی Personalized recommendations یا پیشنهادات آنلاین و شخصی سازی شده را غیرفعال کنید.

حذف تبلیغات گوشی از شیائومی در برنامه فایل‌ها

برای حذف تبلیغات از گوشی شیائومی با این روش، تنها کافیست که:

برنامه مدیریت فایل یا File manager را باز کنید.به بخش منو رفته و Settings را انتخاب کنید.روی “About یا درباره” زده و گزینه‌ی “Recommendations یا پیشنهادات” را خاموش نمایید.

بستن تبلیغات شیائومی در مرورگر

یکی از بخش‌های دیگری که به ما تبلیغات زیادی نشان می‌دهد، مرورگرست. اگر مطابق با مسیر زیر پیش بروید، جلوی این تبلیغات را هم می‌توانید به راحتی بگیرید:

وارد برنامه‌ی مرورگر شیائومی شوید.روی آیکون پروفایل که در گوشه قرار گرفته، کلیک کنید.روی آیکون تنظیمات ضربه بزنید.به بخش “Privacy & Security یا حریم شخصی و امنیت” بروید.گزینه‌ی “Personalized services یا خدمات شخصی‌سازی شده” را خاموش کنید.

حذف تبلیغات شیائومی در برنامه‌ی تم‌ها

در برنامه‌ای که تم، آیکون‌ها و فونت گوشیتان را تغییر می‌دهید نیز امکان مسدود کردن تبلیغات وجود دارد. برای این کار:

برنامه‌ی Themes را باز کنید.وارد اکانتتان که در گوشه‌ی صفحه قرار گرفته شده و سپس روی آیکون تنظیمات بزنید.هر دو گزینه‌ی “Show Ads و Personalized recommendations” یا “نمایش آگهی و پیشنهادات شخصی‌سازی شده” را خاموش کنید.

قطع کردن تبلیغات شیائومی در حین نصب برنامه‌ها

گاهی در حین نصب یک اپلیکیشن جدید ممکن است با تبلیغات مواجه شوید. کافیست در حین نصب برنامه به سرعت وارد قسمت تنظیمات شوید و با غیرفعال کردن گزینه‌ی «Receive Recommendations» از دیدن تبلیغات در این قسمت نیز راحت شوید.

با کمک همین چند روش ساده که به زمان زیادی هم نیاز ندارد، گوشی شما از تبلیغات پاک می‌شود و کاربری راحت‌تری را برایتان رقم خواهد زد. در ضمن، در مورد نحوه‌ی حذف تبلیغات اینستاگرام در مقاله‌ی اختصاصی دیگری به این موضوع پرداخته‌ایم که توصیه می‌کنیم آن را مطالعه کنید.

امیدواریم از خواندن مقاله و تماشای ویدئو حذف تبلیغات شیائومی در رابط کاربری استفاده برده باشید. ما منتظر انتقادات و پیشنهادات شما دوستان در قسمت کامنت هستیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۲۹ رای

سوالات متداول

آیا امکان حذف تمام تبلیغات شیائومی وجود دارد؟

✔️ نمی‌توان با قاطعیت گفت که تمام تبلیغات شیائومی را می‌توان حذف کرد. اما با این کار می‌توان جلوی بسیاری از آنها را گرفت. برای انجام این کار، راهکارهای گوناگونی وجود دارد که در این مقاله بهترین آنها را نام برده‌ایم.

چگونه می‌توانیم تبلیغات شیائومی را مسدود کنیم؟

✔️ برای بستن تبلیغات شیائومی باید به بخش‌های مختلف گوشیتان بروید. به عنوان مثال، در تنظیمات، گوگل‌پلی، موسیقی، مدیریت برنامه‌ها و… امکان قطع کردن تبلیغات شیائومی وجود دارد. در مقاله تمام کارهایی که لازمست انجام دهید را آموزش داده‌ایم.

آیا بستن تبلیغات شیائومی روی عملکرد دستگاه تاثیر منفی می‌گذارد؟

✔️ خیر، این کار بر عملکرد دستگاه تاثیر منفی نمی‌گذارد. البته گاهی اوقات دیده شده که حذف آگهی‌ها در برخی از بازی‌ها، باعث شده که آن بازی دیگر به خوبی اجرا نشود. با این حال، ما در این مقاله راهکارهایی را آموزش داده‌ایم که این مشکلات را برایتان ایجاد نمی‌کنند.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!