فانی لند‌

“گپ موقت” هیجان انگیز حالا در وب ChatGPT در دسترس شما!

OpenAI با بروزرسانی اخیر متمرکز بر کنترل داده ها، به کاربران قدرت بیشتری در تجربه ChatGPT خود می دهد. پیشتر، کاربران از عدم وجود حالتی که در آن سابقه مکالمه آنها خصوصی است یا اصلاً وجود ندارد، شکایت می کردند. با این حال، این بروزرسانی نه یک، بلکه به دو ویژگی کلیدی می پردازد:

 دسترسی به تاریخچه کامل چت: پیشتر، کاربرانی که از مشارکت در داده‌های مکالمه برای آموزش ChatGPT انصراف می‌دادند، نمی‌توانستند به سابقه چت خود دسترسی داشته باشند. این به‌روزرسانی این محدودیت را برطرف می‌کند و به همه اجازه می‌دهد تا تعاملات گذشته را بدون در نظر گرفتن اولویت‌های مشارکت داده‌شان مرور کنند. OpenAI همچنین به کاربران اطمینان می‌دهد که انتخاب‌های قبلی سهم داده‌شان مورد احترام باقی می‌ماند.
چت موقت: برای مکالمات در مورد موضوعات حساس یا جایی که به سادگی ضبط نمی خواهید، یک ویژگی جدید “چت موقت” در دسترس است. مکالمات در این حالت در تاریخچه چت ذخیره نمی‌شوند و راهی خصوصی و زودگذر برای تعامل با ChatGPT ارائه می‌کنند.

 

 در حال حاضر، این به‌روزرسانی در نسخه وب ChatGPT به‌صورت زنده در دسترس است و به‌زودی برنامه تلفن همراه عرضه می‌شود. این به‌روزرسانی یادآور تعهد OpenAI به رویکرد کاربر محور است که کنترل بیشتری بر تاریخچه چت ارائه می‌کند، به انتخاب‌های مشارکت داده‌ها احترام می‌گذارد، و ویژگی‌هایی مانند چت‌های موقت را برای حفظ حریم خصوصی افزایش می‌دهد.

 

لینک کوتاه مطلب
کپی شد

ما را دنبال کنید

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!